• تاریخ انتشار : یکشنبه 7 آگوست 2022 - 13:23
  • کد خبر : 17326
  • چاپ خبر
فرماندار رفسنجان خبر داد؛

ده کشته و زخمی در حمله با چاقو در بهرمان رفسنجان/ قاتل که خود زنی کرده بود، در انار دستگیر شد

فرماندار رفسنجان خبر داد؛ هیچ حمله ای به هیئت های عزاداری استان کرمان و شهرستان رفسنجان صورت نگرفته است قاتل کارگر باغ پسته بوده است و مشکل شخصی داشته است. به گزارش “کارگران کرمان ” حسین رضایی فرماندار رفسنجان، گفت: عصر امروز یک تبعه افغانستانی در حوالی چاه موتور  احمد آباد شور اطراف شهر بهرمان

فرماندار رفسنجان خبر داد؛ هیچ حمله ای به هیئت های عزاداری استان کرمان و شهرستان رفسنجان صورت نگرفته است قاتل کارگر باغ پسته بوده است و مشکل شخصی داشته است.

به گزارش “کارگران کرمان ” حسین رضایی فرماندار رفسنجان، گفت: عصر امروز یک تبعه افغانستانی در حوالی چاه موتور  احمد آباد شور اطراف شهر بهرمان رفسنجان دست به چاقو برده و دو نفر از کارگران موتور را به قتل می رساند،تا این لحظه  ۱۰ نفر زخمی و کشته برجای گذاشته است که در بین این افراد هم تبعه ایرانی و هم افغانی وجود دارد.

فرماندار رقسنجا اذعان کرد:  با شروع ماجرای درگیری تعدادی افاغنه دیگر نیز به آنها می پیوند و یک درگیری خونین بر جای می گذارند.

وی با بیان اینکه احتمال می رود تعداد کشته ها افزایش یابد، گفت: شایعه ای مبنی بر اینکه این حمله در یک تجمع عزاداری رخ داده کاملا کذب است.

فرماندار رفسنجان تاکید کرد: گزارش های اولیه حاکی است که ظاهرا اختلافی بین افاغنه منطقه وجود داشته و ابتدا دو نفر از افاغنه به قتل می رسند و سپس دو نفر از مالکین چاه‌تلمبه‌های منطقه که برای وساطت رفته بودند نیز دچار جراحت شدید می شوند.

حسین رضایی افزود: ضارب نیز اختلال روحی روانی داشته و برادرش که دستگیر شده این مورد را بیان کرده است.

وی افزود: آمار دقیق راجع به کشته‌ها بزودی اعلام می شود و تاکنون دو نفر از اتباع بیگانه  به قتل رسیده‌اند.

رضایی ادامه داد: قاتل که خود زنی کرده و در شرایط وخیمی است، توسط نیروی انتظامی شهر انار دستگیر شده و برای روند تکمیل پرونده به بیمارستان رفسنجان و نیروی انتظامی این منطقه تحویل شده است.

وی در پایان اذعان کرد: مردم به خود ترس راه ندهند و این مساله بین خود اتباع است و ربطی به مردم ندارد و سردار ناظری فرماندهی نیروی انتظامی کرمان نیز در مسیر رفسنجان است تا ماجرا به صورت دقیق بررسی شود

انتهای پیام/ طهماسبی

لینک کوتاه

برچسب ها