• تاریخ انتشار : یکشنبه 2 می 2021 - 7:43
  • کد خبر : 3397
  • چاپ خبر
همزمان با هفته بسیج کارگری صورت گرفت؛

دیدار جامعه کار و تولید استان با خانواده شهید لنگری زاده

به گزارش کارگران کرمان ؛ شب گذشته جامعه کار و تولید استان کرمان از خانواده شهید والا مقام غلامرضا لنگری زاده به مناسبت هفته بسیج کارگری دیدار  و با اهدای لوح از خدمات مادر و همسر گرامی ایشان تقدیر کرد. زندگی نامه: شهید «غلامرضا لنگری زاده» در بیست ویکم دی ماه سال ۱۳۶۵ درشهر کرمان

به گزارش کارگران کرمان ؛ شب گذشته جامعه کار و تولید استان کرمان از خانواده شهید والا مقام غلامرضا لنگری زاده به مناسبت هفته بسیج کارگری دیدار  و با اهدای لوح از خدمات مادر و همسر گرامی ایشان تقدیر کرد.
زندگی نامه:
شهید «غلامرضا لنگری زاده» در بیست ویکم دی ماه سال ۱۳۶۵ درشهر کرمان به دنیا آمد. خداوند پس از سه فرزند دختر و بعد از ده سال با توسل به امام رضا ‌(ع) به پدر و مادرش ایشان را عنایت کرد.
وی در نوجوانی پدرش را از دست دادند، چون تنها  پسر بزرگ خانواده بود و نسبت به مشکلات زندگی خانواده احساس مسئولیت می کرد، لذا علی رغم اینکه در زمینه ورزش هم خیلی موفق بود در آن شرایط ورزش را رها کرده و مشغول به کار آزاد در تعویض روغن در شهر کرمان شدند.
وی در سن ۲۱ سالگی تصمیم به ازدواج گرفت و یکی از ملاک های انتخاب همسر آینده اش متدین ،محجبه و از سادات بودن مد نظرش بود. وی در سال ۱۳۸۶‌ ازدواج که ثمره زندگی مشترک شان یک فرزند دختر به نام مونس با شش سال سن و یک فرزند پسر شش ماهه می باشد.
ایشان در  شهریور ماه ۱۳۹۶ پس از گذراندن آموزش های لازم به سوریه اعزام گردید و تا لحظه شهادت به ایران برنگشت، و زمانی که فرزند دوم ایشان به دنیا آمد وی در سوریه در حال انجام وظیفه بود.
ایشان به دلیل شرایط کاری و احساس  مسئولیت که می کرد، پس از تولد فرزندش درخواست کرد تا زمینه حضور خانواده اش در سوریه فراهم شود.
سرانجام پس از دو هفته از برگشت خانوادشان همانطور که خودش به خانواده اش عنوان کرده بود که “شما  به سوریه بیایید و برگردید من به شهادت می رسم”، در پنجم بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در حین انجام وظیفه به درجه رفیع شهادت نایل امد.
پیکر پاک و مطهرش پس از انتقال به ایران بردوش امت شهید پرور کرمان و بسیجیان ولایت مدار کرمان تشیع و در گلزار شهدای کرمان به خاک سپرده شد.
روحش شاد و یادش گرامی باد.
انتهای پیام / طهماسبی

لینک کوتاه

برچسب ها