رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
  • کد خبر : ۳۰
  • مشاهده :331 views
نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی:

خلاء های قانونی موجب دریافت حقوق های نامتعارف شده است

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:در خصوص نجومی بگیران ابتدا باید پیگیری کرد دریافت حقوق های نامتعارف به دلیل خلاء قانونی بوده یا هیئت مدیره اجازه دریافت چنین حقوق هایی را داده است و براساس ضوابط از تکرار این اتفاق جلوگیری کرد.   به گزارش “کارگران کرمان “احمد انارکی محمدی در […]

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:در خصوص نجومی بگیران ابتدا باید پیگیری کرد دریافت حقوق های نامتعارف به دلیل خلاء قانونی بوده یا هیئت مدیره اجازه دریافت چنین حقوق هایی را داده است و براساس ضوابط از تکرار این اتفاق جلوگیری کرد.

 

به گزارش “کارگران کرمان “احمد انارکی محمدی در گفتگو با “ آرمان کرمان ” ؛ در واکنش به تبرئه نجومی بگیران در دیوان محاسبات گفت: ما در کشور قانون داریم و قانون فصل الخطاب کار ماست؛ اگر هر دستگاهی به موضوعاتی که به آن مربوط نیست دامن بزند، موجب کناره گیری از راه اصلی وبه حاشیه رفتن موضوع می شود.

 

 

نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در خصوص نجومی بگیران ابتدا باید پیگیری کرد دریافت حقوق های نامتعارف به دلیل خلاء قانونی بوده یا هیئت مدیره اجازه دریافت چنین حقوق هایی را داده است و براساس ضوابط از تکرار این اتفاق جلوگیری کرد.

 

 

انارکی محمدی خاطرنشان کرد: پرونده نجومی بگیران باید در بازرسی کل کشور وبراساس گزارش های ارائه شده توسط دیوان محاسبات پیگیری شود تا اگر خلاء قانونی وجود دارد، برطرف شود؛ آنچه امروز اهمیت دارد این است که از این اتفاق درس بگیریم.

 

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه