رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۲
  • کد خبر : ۱۰۲
  • مشاهده :264 views
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی :

قیمت بنزین تا پایان سال تغییر نمی کند/کارت های سوخت با رای مجلس باقی ماندند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : تا کنون هیچ تصمیم قطعی از سوی وزارت نفت و مجلس برای افزایش قیمت بنزین صورت نگرفته است و چیزی را عنوان نکرده اند . احمد محمدی انارکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان در رابطه با سهمیه بندی بنزین […]

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : تا کنون هیچ تصمیم قطعی از سوی وزارت نفت و مجلس برای افزایش قیمت بنزین صورت نگرفته است و چیزی را عنوان نکرده اند .

احمد محمدی انارکی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان در رابطه با سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت سوخت در کشور اظهار داشت : طبق صحبت های صورت گرفته قرار است که در پایان سال اگر دولت تصمیم بگیرد قیمت بنزین افزایش پیدا کند .

وی گفت : اما تا کنون هیچ تصمیم قطعی از سوی وزارت نفت و مجلس برای افزایش قیمت بنزین صورت نگرفته است و چیزی را عنوان نکرده اند .

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در شورای اسلامی با اشاره به حفظ کارت های سوخت خاطر نشان کرد : مجلس شورای اسلامی رای به ماندن کارت های سوخت داده است و فعلا این کارت ها باقی مانده اند تا بعدا تصمیم گرفته شود .

محمدی انارکی در پایان عنوان کرد : اکنون برای سهمیه سوخت از این کارت ها استفاده نمی شود و از این کارت ها تنها برای داشتن آمار و ارقام و اطلاعات استفاده می شود .

انتهای پیام/م

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه