رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸
  • کد خبر : ۹۹
  • مشاهده :301 views

كارگران معترض معدن شماره ٣ مقابل فرمانداری تجمع کردند/ تصاویر

بیش از ۲۰۰ نفر از کارگران شرکت جهاد نصر و دیگر شرکت‌های اقماری سنگ‌آهن گل‌گهر سیرجان با تجمع در مقابل فرمانداری این شهر خواستار بازگشت به کار خود شدند. به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از سیرجان خبرصبح امروز بیش از ۲۰۰ نفر از کارگران شرکت جهاد نصر و دیگر شرکت‌های اقماری سنگ‌آهن گل‌گهر سیرجان با […]

بیش از ۲۰۰ نفر از کارگران شرکت جهاد نصر و دیگر شرکت‌های اقماری سنگ‌آهن گل‌گهر سیرجان با تجمع در مقابل فرمانداری این شهر خواستار بازگشت به کار خود شدند.

به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از سیرجان خبرصبح امروز بیش از ۲۰۰ نفر از کارگران شرکت جهاد نصر و دیگر شرکت‌های اقماری سنگ‌آهن گل‌گهر سیرجان با تجمع در مقابل فرمانداری این شهر خواستار بازگشت به کار خود شدند.

این کارگران با گلایه از عدم توجه مسؤولان و پاسخگویی آنان عنوان کردند، با این همه مشکلات و مخارج چگونه ادامه زندگی داشته باشیم و متاسفانه احدی پاسخگو نیست.

این کارگران با پلاکاردهای نوشته شده و مضمون «ما بیکاریم» یا «دست‌های پشت پرده معادن را قطع کنید»، پیام خود را به مسئولان می‌رساندند و جواب مسئولان نیز این بود که این شرکت‌ها پیمانکاری بوده و امور خیلی بخش‌ها تمام شده و دیگر کاری برای آنها نبوده است.

http://sirjankhabar.com/wp-content/uploads/2017/09/05-2.jpg

 

انتهای پیام/م

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه