رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۱
  • کد خبر : ۱۲۹
  • مشاهده :298 views
به مناسبت هفته دفاع مقدس برپا شده است :

نمایشگاه کتاب تعاون با ۵۰ درصد تخفیف

    نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه کرمان برپا می شود . به گزارش “ پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان ”  علی سلیمانی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل  تعاون با اعلام اینکه نمایشگاه […]

 

 

نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس در محل اداره کل تعاون ، کار و رفاه کرمان برپا می شود .

به گزارش “ پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان ”  علی سلیمانی سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل  تعاون با اعلام اینکه نمایشگاه کتاب جامعه کار ، تولید و تعاون استان کرمان به مناسبت ماه محرم و هفته دفاع مقدس چهارشنبه ۵ مهر ماه در سالن شهید رحمانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برپا می شود ، گفت : در این نمایشگاه کتاب ، بیش از ۵ هزار جلد  کتاب در قالب ۳ هزار عنوان به علاقمندان عرضه می شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۵۰ درصد تخفیف برای خرید کتابها در نظر گرفته شده است ،  گفت : کتابهای این نمایشگاه با موضوع های دفاع مقدس – مذهبی – تاریخی – ادبیات – هنری – کودک ونوجوان – آشپزی – رمان – روانشناسی – موفقیت مشخص شده است .

یاد آور می شود این نمایشگاه تا پایان مهر ماه دایر است و ساعات کار نمایشگاه صبح ها از ساعت ۸ تا ۱۳ و عصر ها از ساعت ۱۶ تا ۲۱ می باشد و بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد است .

انتهای پیام /

 

 

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه