رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
  • کد خبر : ۱۶۱
  • مشاهده :670 views
در حاشیه بازدید معاون وزیر از معدن ذغال سنگ :

کارگران معدن آبنیل میزبان یک معاون وزیر

بازدید یک تیم سه نفری از وزارت خانه جهت بررسی وضعیت استخراج معدن ذغالسنگ حرارتی آبنیل کرمان و مشکلاتی که کارگرانش با آن دست و پنجه نرم می کنند . احمد مشیریان معاون وزیر رفاه و یک تیم از سازمان بازرسی وزارت خانه  در سفر به استان کرمان با حضور در معدن زغالسنگ حرارتی آب‌نیل […]

بازدید یک تیم سه نفری از وزارت خانه جهت بررسی وضعیت استخراج معدن ذغالسنگ حرارتی آبنیل کرمان و مشکلاتی که کارگرانش با آن دست و پنجه نرم می کنند .

احمد مشیریان معاون وزیر رفاه و یک تیم از سازمان بازرسی وزارت خانه  در سفر به استان کرمان با حضور در معدن زغالسنگ حرارتی آب‌نیل واقع در بخش چترود کرمان  ضمن بازدید از وضعیت و نوع استخراج در این معدن در جریان مشکلات کارگران نیز  قرار گرفت.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بازدید که اسماعیلی مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان کرمان و فلاح مدیرعامل شرکت زغالسنگ کرمان نیز وی را همراهی می‌کردند بر ایمنی معادن تاکید کرد و گفت: جان کارگران از اشتغال آنها مهم‌تر بوده و اشتغال باید همراه با استاندارهای ایمنی باشد.

مشیریان کارکردن در معدن را یک شغل بسیار سخت و طاقت‌فرسا عنوان کرد و افزود: امروز در سفر به استان کرمان مشکلات کارگران معادن در این استان را پیگیری می‌کنیم.

علی مهدی‌زاده مدیر معدن زغالسنگ حرارتی کرمان در حاشیه این بازدید گفت : این معدن جزو معادن جدید شرکت زغالسنگ است و از معادن برتر کشوری در تولید زغال حرارتی است.

وی با اشاره به اینکه بازگشایی این معدن با تونل شیبدار انجام شده است ادامه داد : در حال حاضر سالیانه ۲۵ هزار تن زغال در این معدن تولید می‌شود که با توسعه آن امکان افزایش ظرفیت تولید نیز وجود دارد.

مهدی‌زاده با بیان اینکه ۱۴۳ نفر در این معدن مشغول به کار هستند گفت: گروه نجات معدن فعال است و در حال حاضر در عمق بالای هزار و ۹۰۰ متری کار می‌کنیم.

مشیریان معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بازدید از معدن زغالسنگ حرارتی آب‌نیل کرمان با حضور در تونل استخراج در جمع کارگران این معدن حضور یافته و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه