رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۷
  • کد خبر : ۱۹۰
  • مشاهده :281 views
در حاشیه دیدار با خانواده شهید کارگری ؛

دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران کارگری بزرگترین افتخار است

رضا اسماعیلی به همراه مدیر کل تأمین اجتماعی استان و سرهنگ باقری مسؤل سازمان بسیج کارگری استان با حضور در منزل شهید حسینی نژاد با خانواده معظم این شهید والا مقام دیدار کردند . در این دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ،  گفت : خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران […]

رضا اسماعیلی به همراه مدیر کل تأمین اجتماعی استان و سرهنگ باقری مسؤل سازمان بسیج کارگری استان با حضور در منزل شهید حسینی نژاد با خانواده معظم این شهید والا مقام دیدار کردند .

در این دیدار مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ،  گفت : خانواده‌های جانبازان و ایثارگران میراثی گران بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مورد تأکید شورای عالی قشر بسیج کارگری دیدار با  ایثارگر و خانواده معظم شهدا از قشر شریف کارگر است که این برنامه به‌ طور مستمر در حال انجام است.

اسماعیلی افزود: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.

مسؤل سازمان بسیج کارگری استان نیز در ادامه بیان کرد  : در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: آسایش و آرامشی که در جامعه حکم فرماست، مدیون همین فداکاری و ایثارگری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود.


مدیر کل تأمین اجتماعی استان نیز اظهار داشت: روحیه ایثارگری تأثیر بسزایی در تربیت فرزندان دارد و ما شاهد مدارج علمی فرزندان این عزیزان در دانشگاه‌های معتبر کشور هستیم.

آقای حسینی نژاد مدیر کل صنعت ، معدن و تجارت نیز ضمن بیان خاطراتی از پدر شهیدشان بر الگو پذیری جوانان از شهدا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تأکید کرد .

شهید حسینی نژاد از کارگران زغالسنگ بوده است .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه