رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۶
  • کد خبر : ۲۴۵
  • مشاهده :900 views
گزارشی از :

تجمع کارگران شرکت لاوان تابلو مقابل استانداری کرمان

کارگران شرکت لاوان تابلو به علت عدم پرداخت مطالباتشان به مدت ۹ ماه از طرف مدیرعامل این شرکت در مقابل استانداری کرمان تجمع کردند. به گزارش “شبکه اطلاع رسانی کارگران کرمان” به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان؛ امروز صبح کارگران لاوان تابلو به علت ۹ ماه بی حقوقی و بد عهدی های مسئولین در […]

کارگران شرکت لاوان تابلو به علت عدم پرداخت مطالباتشان به مدت ۹ ماه از طرف مدیرعامل این شرکت در مقابل استانداری کرمان تجمع کردند.

به گزارش “شبکه اطلاع رسانی کارگران کرمان” به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه آرمان؛ امروز صبح کارگران لاوان تابلو به علت ۹ ماه بی حقوقی و بد عهدی های مسئولین در مقابل استانداری کرمان تجمع کردند.

“شرکت لاوان تابلو در سال ۱۳۸۲ با تفکراتی نوین و مبتنی بر جدیدترین روش های روز دنیا و تحت استانداردهای معتبر بین المللی و داخلی و اهتمام به دو اصل ارتقاء کیفیت و کسب رضایت مشتری با هسته مهندسی کارآمد در زمینه طراحی و تولید انواع تابلوهای فشار ضعیف و فشار متوسط در مدل هاي فیکس و کشویی و تابلوهای پروسس و کنترل پا به عرصه صنعت برق کشور گذاشت و در سال های فعالیت خود با کسب استانداردهای محصول و سیستم، آموزش مستمر، بهره گیری از بهترین تکنولوژی هاي روز دنیا، خلاقیت ، تلاش و همدلی مدیران، کارشناسان و کارکنان یکی از موفق ترین را الگوهاي جهانی یعنی ISO9001-2008 در شرکت پیاده سازی نموده و موفق به اخذتایپ تست محصولات LV و MV از لابراتوار Veiki VNL مجارستان گردید.”

 

اما متاسفانه امروز می بینیم تعداد زیادی از کارگران و پرسنل این شرکت به علت بد عهدی های مسئولین و به علت ندادن ۹ ماه حقوق مقابل استانداری کرمان تجمع نموده اند.

 

حال بشنوید سرنوشت این شرکت را از زبان پرسنل معترض ؛

نماینده معترضین به خبرنگار ما گفت : حدود ۹ ماه است که این شرکت حقوق پرسنل خود را  پرداخت نکرده  است و اکثر همکاران متاهل هستند و  از همین راه امرار معاش می کنند و شغل دیگری ندارند و این معضل منجر شده تا برخی از آنان دچار مشکلات خانوادگی و از هم پاشیده شدن آن شوند.

 

وی در ادامه بیان کرد: همه مسئولین آگاه هستند با هزینه ها و درآمدی که در جامعه امروزی هست از جمله گرانی، چگونه می توان با بی حقوقی زندگی کرد. حدود سه ماه پیش به استانداری مراجعه کردیم  وعده هایی داده شد تا با رایزنی بتوانند مشکل را حل نمایند، ولی این طور نشد.

 

وی افزود: وعده هایی از طرف استاندار ، پور ابراهیمی نماینده مجلس و ترکان مشاور رئیس جمهور که سه ماه و نیم پیش حضورا به این شرکت آمدند و قول هایی برای رفع معضلات دادند که که متاسفانه تا به الآن هیچکدام از آنها مرتفع نشده است.

 

وی بیان داشت: در ابتدا تعداد پرسنل این شرکت ۲۴۰ الی ۲۵۰ نفر بودند که به علت همین بد قولی ها تعداد زیادی به مرور زمان یا تعدیل شدند و یا این که کارخانه را ترک کردند و در حال حاضر تنها ۸۰ نفر پرسنل این شرکت باقی مانده اند که اکثر آنان جوان و تحصیل کرده هستند.

 

وی خاطرنشان کرد:  باور کنید به علت بسیاری از مشکلات از جمله مسائل خانوادگی نمی توانیم ادامه دهیم چون با انتظار ۹ ماهه متوجه شدیم آبی از دست مسئولین گرم نمی شود و این به ضرر ما و خانواده هایمان تمام می شود، امروز به اینجا آمدیم و از مسئولین درخواست داریم تا با هر جور حمایت و کمک و رایزنی به مسائل و مشکلات ما رسیدگی نمایند.

راه آرمان؛ شرکت لاوان تابلو با شناخت و درك صحیح خلاءهای موجود تصمیم گرفت تا با استفاده از تجربیات خود وارد عرصه های جدیدی شده و توانمندیهای خود را در این عرصه ها به نمایش بگذارد که این تصمیمات در سال ۱۳۸۹ منجر به تشکیل گروه صنعتی لاوان گردید.

 

حال این همه تعریف و تمجید و تجربه یک دفعه کجا رفت؟

 

گزارش از : مهین نامجو

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه