رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۴
  • کد خبر : ۳۱۷
  • مشاهده :271 views
تجمع اعتراضی کارگران شرکت خدمات زیر بنایی والفجر رفسنجان :

معوقات ۵ ماهه و عدم امنیت شغلی دلیل اصلی اعتصاب

جمعی از کارگران شرکت خدمات زیربنایی والفجر رفسنجان صبح امروز دراعتراض به ۵ماه حقوق عقب مانده،نداشتن امنیت شغلی وقرارداد در دفتر امام جمعه این شهر تجمع کردند. به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از  خانه خشتی ، ظهر امروز جمع ۳۰ نفره ای از کارگران زحمت کش شرکت تعاونی خدمات زیربنایی والفجر رفسنجان مقابل دفتر امام جمعه […]

جمعی از کارگران شرکت خدمات زیربنایی والفجر رفسنجان صبح امروز دراعتراض به ۵ماه حقوق عقب مانده،نداشتن امنیت شغلی وقرارداد در دفتر امام جمعه این شهر تجمع کردند.

به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از  خانه خشتی ، ظهر امروز جمع ۳۰ نفره ای از کارگران زحمت کش شرکت تعاونی خدمات زیربنایی والفجر رفسنجان مقابل دفتر امام جمعه این شهر تجمع کردند.

نماینده ی این کارگران در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: این کارگران از ۲ سال تا ۱۸ سال سابقه کار دارند اما به خاطر برخی منافع شخصی با آنان قرارداد ماهانه منقعد می شود.

وی با بیان اینکه این کارگران ۵ ماه حقوق عقب مانده دارند تصریح کرد: یک عده بازنشسته در این شرکت بر سر کار هستند در حالیکه به ما نه حقوقی و حتی نامه بیکاری نمی دهند.

این کارگر معترض افزود: مسئولین شرکت اصلا پاسخگو نیستند جواب ما را نمی دهند هم اکنون ۲۷ نفر بر سر کار انها هستند و به ما می گویند تعطیل هستیم اگر تعطیلی است برای همه تعطیل باشد اگر نه لااقل حقوق ما را بدهند.

گلایه کارگران این است که بعد از ۵ ماه کار کردن بدون حقوق جواب زن و بچه هایمان را چه بدهیم بگوییم کجا کار کردیم؟

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه