رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹
  • کد خبر : ۳۳۷
  • مشاهده :114 views

پیگیر دریافت کانکس برای مردم هجدک هستیم/ حضور گروه های جهادی در مناطق زلزله زده راور

حجت الاسلام واثقی گفت: پیگیر کانکس هم هستیم و مسئولین در این زمینه قول داده اند که کانکس آورده و قرار شده خانه ها بازسازی شوند؛ کانکس های سپاه نیز به مناطق گورک و … ارسال شده است. به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از پایگاه خبری ناب نیوز؛ دهم آذرماه سال جاری زلزله ای به […]

حجت الاسلام واثقی گفت: پیگیر کانکس هم هستیم و مسئولین در این زمینه قول داده اند که کانکس آورده و قرار شده خانه ها بازسازی شوند؛ کانکس های سپاه نیز به مناطق گورک و … ارسال شده است.

به گزارش “کارگران کرمان “به نقل از پایگاه خبری ناب نیوز؛ دهم آذرماه سال جاری زلزله ای به بزرگی ۶٫۱ هجدک شهرستان راور را لرزاند و پس از آن تاکنون پس لرزه های بسیاری رخ داده است. خوشبختانه زلزله های اخیر خسارت جانی در پی نداشته است اما به دلیل آسیب های وارده به ساختمان های مسکونی و منازل مردم، همچنین زلزله های پی درپی مردم مجبور به استفاده از چادر و کانکس در این مناطق شدند.

 

در این میان ارگان ها و نهادهای مسئول در راستای اسکان اضطراری دراین منطقه فعالیت داشتند اما طلاب و روحانیون نیز مانند همیشه در صحنه کمک به مردم حاضر شدند.

 

حجت الاسلام والمسلمین واثقی درگفتگو با پایگاه خبری ناب نیوز در خصوص حضور در مناطق زلزله زده راور و هجدک گفت: پس از زلزله مدام پیگیر دریافت چادر برای مردم بودیم چرا که خانه ها خراب شده و قابل سکونت نیست؛ هلال احمر برای مردم چادر آورده و مردم شب ها در چادر به سر می برند اما به دلیل سرمای زیاد، به کانکس نیاز است.

 

وی تصریح کرد: مردم درچادرها دچار سرماخوردگی شده اند لذا پیگیر کانکس هم هستیم و مسئولین در این زمینه قول داده اند که کانکس آورده و قرار شده خانه ها بازسازی شوند؛ کانکس های سپاه نیز به مناطق گورک و … ارسال شده است.

 

حجت الاسلام واثقی بیان کرد: همچنین روحانیون و گروه های جهادی کارهای فرهنگی مختلفی نیز در مناطق زلزله زده انجام داده اند.

20171229_125929 (1)(1)

۲۰۱۷۱۲۲۶_۱۳۴۱۳۱

20171229_130009 (1)

20171229_130042 (1)

IMAG0681

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه