رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۱
  • کد خبر : ۳۸۸
  • مشاهده :57,747 views

حاتم ،عقیق و رضوان سه طرح ویژه تسهیلاتی بانک انصار

مدیر عامل بانک انصار کرمان  گفت : تسهیلات فعلی این بانک در دو بخش صنعتی و عمومی است که در بخش صنعت  تسهیلات به صورت  خرید دین ،باز کردن ال سی داخلی ، و ال سی خارجی است و در بخش عمومی سه طرح حاتم ، عقیق  و رضوان است.   مدیر عامل بانک انصار […]

مدیر عامل بانک انصار کرمان  گفت : تسهیلات فعلی این بانک در دو بخش صنعتی و عمومی است که در بخش صنعت  تسهیلات به صورت  خرید دین ،باز کردن ال سی داخلی ، و ال سی خارجی است و در بخش عمومی سه طرح حاتم ، عقیق  و رضوان است.

 

مدیر عامل بانک انصار کرمان در گفتگو با” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “در خصوص طرح های تسهیلاتی این بانک ، گفت : در سال تولید و اشتغال در راستای منویات مقام معظم رهبری جهت حمایت از تولید ملی اقدام به ارائه تسهیلات در قالب ۳ طرح به مردم عزیز کرمان نموده ایم .

اسماعیل بیگی با بیان اینکه تسهیلات اعطایی این بانک بسیار مقرون به صرفه  است ، افزود : تسهیلات فعلی این بانک در دو بخش صنعتی و عمومی است که در بخش صنعت  تسهیلات به صورت  خرید دین ،باز کردن ال سی داخلی ، و ال سی خارجی است و در بخش عمومی سه طرح حاتم ، عقیق  و رضوان است .

وی ادامه داد : طرح عقیق تا سقف ۱۰ میلیارد ریال با سود تسهیلات ۸ درصد است که برای کارخانجات و واحدهای تولیدی مفید است ، طرح رضوان نیز تسهیلات قرض الحسنه  با کارمزد ۲ درصد و پرداخت اقساط متناسب با کارکرد حساب متقاضی حداکثر تا ۶۰ ماه بازپرداخت می باشد .

اسماعیل بیگی افزود : بهترین طرح بانک انصار که در حمایت از تولید ملی ایجاد شده است ،طرح حاتم است که موضوع آن خرید کالای ایرانی است و تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال با سود ۱۵ درصد با اقساط ۳۶ ماهه می باشد لذا اگر زوجه ایی نیازمند خرید کالا هستند به هر کدام ۱۵۰ میلیون ریال و جمعا ۳۰۰ میلیون ریال پرداخت می گردد.( این طرح محدودیتی برای دریافت کنندگان وام ازدواج ندارد )

وی در پایان خاطر نشان کرد : بانک انصار کرمان ،به منظور رفاه همشهریان  ۱۶ شعبه دارد که ۱۰ شعبه آن در شهرستان ها و ۶ شعبه در کرمان واقع شده است .

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه