رفتن به بالا
  • شنبه - ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۶
  • کد خبر : ۴۲۹
  • مشاهده :281 views

پتروشیمی فجر کرمان در مسیر پیشرفت/اشتغال به کار جوانان کرمانی با راه اندازی صنایع جنبی پتروشیمی

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  شورای اسلامی گفت:آمار بیکاری جوانان در استان کرمان بالا است که با اجرای این پروژه و راه اندازی صنایع جنبی پتروشیمی، جمع زیادی از جوانان مشغول به کار می شوند. به گزارش ” کارگران کرمان “محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  شورای اسلامی طی […]

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  شورای اسلامی گفت:آمار بیکاری جوانان در استان کرمان بالا است که با اجرای این پروژه و راه اندازی صنایع جنبی پتروشیمی، جمع زیادی از جوانان مشغول به کار می شوند.

به گزارش ” کارگران کرمان “محمد مهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس  شورای اسلامی طی گفتگو با شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛ اظهار داشت: در جلسه ای که به اتفاق رزم حسینی استاندارکرمان با وزیرنفت داشتیم؛ درخواست موافقت اصولی با طرح و صدور نامه الویت پتروشیمی فجرکرمان را اعلام داشتیم که زنگنه وزیر نفت با این موارد موافقت نمود.

زاهدی همچنین اعلام داشت: آمار بیکاری جوانان در استان کرمان بالا است که با اجرای این پروژه و راه اندازی صنایع جنبی پتروشیمی، جمع زیادی از جوانان مشغول به کار می شوند.

کارخانه پتروشیمی فجر کرمان با پیگیری های رزم حسینی استاندار و زاهدی نماینده مردم کرمان و راور با اعتباری بالغ بر ۴۰ هزار میلیارد ریال در دست اجرا می باشد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه