رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۲
  • کد خبر : ۴۷۵
  • مشاهده :284 views
مدیر کل سازمان تامین اجتماعی خبر داد :

بدهی ۶۰۰ میلیارد تومانی کارفرمایان کرمانی به سازمان تامین اجتماعی

علی حسینی گفت : کارفرمایان رقمی نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی معوق به سازمان تامین اجتماعی  دارند که لازم است هرچه سریعتر نسبت  به  تسویه حساب خود اقدام کنند . علی حسینی در جمع خبر نگاران که به مناسبت  دهه فجر در  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی،  برگزار شده بود ، گفت […]

علی حسینی گفت : کارفرمایان رقمی نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی معوق به سازمان تامین اجتماعی  دارند که لازم است هرچه سریعتر نسبت  به  تسویه حساب خود اقدام کنند .

علی حسینی در جمع خبر نگاران که به مناسبت  دهه فجر در  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی،  برگزار شده بود ، گفت : ۴۳ هزار کارگاه فعال  در استان کرمان با ۳۰۰ هزار بیمه شده اجباری وجود دارد .

وی ادامه داد : ۴۵ درصد از جمعیت استان کرمان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند لذا این سازمان ۲۶ شعبه اصلی ،۱۵ شعبه اقماری و ۸ کارگزاری را برای خدمت به هموطنان ایجاد کرده است .

حسینی اذعان کرد : ۱۴۵ هزار نفر نیز با بیمه خاص توافقی ، مشاغل آزاد و اختیاری تحت پوشش این سازمان بیمه ایی هستند و ماهیانه به ۱۰۰ هزار خانواده مستمری پرداخت می کند و ۱۳۰ میلیارد تومان تعهدات بلند و کوتاه مدت این مجموعه است .

وی در پاسخ به اینکه آیا دولت بدهی خود را به سازمان  تامین اجتماعی پرداخت کرده است یا خیر، گفت : دولت ۳۸ هزار میلیارد تومان به این سازمان بدهکار است که باید ظرفت مدت ۵ سال حساب خود را تسویه کند لذا در هر پرداخت نباید از ۱۰ درصد کمتر باشد که امیدواریم در بودجه سال ۹۷ این امر محقق شود .

مدیر کل سازمان تامین اجتماعی کرمان در پایان خاطر نشان کرد : کارفرمایان رقمی نزدیک به ۶۰۰ میلیارد تومان بدهی معوق به این سازمان دارند که لازم است هرچه سریعتر نسبت به  تسویه حساب خود اقدام کنند .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه