رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۰
  • کد خبر : ۴۹۲
  • مشاهده :142 views

۳۰ کانکس مبله گروه جهادی وعاظ انقلابی در راه کوهبنان

حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی معاون سازمانبسیج رسانه گفت : با مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان کمک های مردمی ۳۰کانکس مبله  مجهز به سرویس بهداشتی ،حمام و اقلام خوراکی وبهداشتی ، فرش ، پرده برای دریچه ها و سینک ظرفشویی ساخته و به کوهبنان ارسال می شود که در آن واحد قابل استفاده خواهد بود . حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی معاون سازمانبسیج رسانه و دبیر […]

حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی معاون سازمانبسیج رسانه گفت : با مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان کمک های مردمی ۳۰کانکس مبله  مجهز به سرویس بهداشتی ،حمام و اقلام خوراکی وبهداشتی ، فرش ، پرده برای دریچه ها و سینک ظرفشویی ساخته و به کوهبنان ارسال می شود که در آن واحد قابل استفاده خواهد بود .

حجت‌الاسلام ذکریا نیکویی معاون سازمانبسیج رسانه و دبیر رسانه ای جامعه وعاظ انقلابی در گفتگو با “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان” گفت : ۳۰ کانکس مبله و پیشرفته برای زنان بی سرپرست و بد سر پرست  کوهبنان  که از قبل شناسایی شده اند ، پنجشنبه هفته جاری ارسال می گردد پیش از این ۱۰ کانکس دیگر نیز با حمایت و کمک های مردمی به این منطقه اعزام شده بود که اکنون پرونده ارسال کانکس این گروه جهادی به ۴۰ دستگاه رسیده است  .

نیکویی دبیر جامعه وعاظ و روحانیون انقلابی تصریح کرد : بر اساس فراخوان کمکی که به مردم خیر تهران اعلام شد مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان جمع آوری گردید و  تعداد ۳۰ کانکس که حاوی سینک آشپزخانه ، حمام  و سرویس بهداشتی ، یک عدد قالی ، هیتر برق ، مواد غذایی و کمک های اولیه ساخته شد که به زودی به کوهبنان می رسد .

وی ادامه داد : کانکس های ساخته شده در ابعاد ۶*۲۵۰ و ۴*۲۵۰ هستند که برای افراد بر اساس جمعیت هر خانوار به آنان تعلق خواهد گرفت مزینت این کانکس ها نسبت به دیگر همتایانش این است  که نیاز به زیر سازی ندارند زیرا حاوی جک هایی برای قرار گرفتن در ارتفاع هستند ، اما چاه هایی برای آب خروجی  از این کانکس ها حفر شده است .

ذکریا نیکویی در پایان خاطر نشان کرد : پنج شنبه هفته جاری  همزمان با رسیدن کانکس ها به کوهبنان ،  نیز یک تیم پزشکی شامل ، متخصص اطفال ،روانپزشک و کودکان و مقادیر قابل توجهی دارو به این منطقه  اعزام می شوند .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه