رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • کد خبر : ۵۶۵
  • مشاهده :416 views
در حاشیه برگزاری کنگره شهدای کارگری کل کشور مطرح شد :

رونمایی از دو مستند ویدئویی و کتاب “آخرین عملیات من ” شهدای شاخص کرمان

فرمانده بسیج کارگری کرمان گفت : در کنگره شهدای کارگری کشور از دو مستند و یک کتاب ویژه که متعلق به شهدای شاخص کارگری استان کرمان بود رونمایی شد ، کتاب ” آخرین عملیات من ” وصف خاطرات شهید حاج علی محمدی بود در دوران دفاع مقدس می باشد ، این شهید گرامی در جنگ […]

فرمانده بسیج کارگری کرمان گفت : در کنگره شهدای کارگری کشور از دو مستند و یک کتاب ویژه که متعلق به شهدای شاخص کارگری استان کرمان بود رونمایی شد ، کتاب ” آخرین عملیات من ” وصف خاطرات شهید حاج علی محمدی بود در دوران دفاع مقدس می باشد ، این شهید گرامی در جنگ تحمیلی فرمانده گردان ۴۱۲ غواص و و شهید محمد افضلی ننیز هم فرمانده دسته در این دوران بوده است .

مسئول بسیج کارگری استان در گفتگو با “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “گفت : کنگره  ۱۴۰۰۰  شهید کارگری در مجموعه ساپکو با حضور سردار غیب پرور رئیس بسیج مستضعفین و سردار کریمی فرمانده بسیج کارگری کل کشور و جمع کثیری از خانواده ای شهدای کارگری در تهران برگزار شد .

وی هدف از برگزاری این نوع کنگره ها را تروریج روحیه شهادت و ایثار ، قدردانی از خانواده شهدا و صبوران دوران دفاع  مقدس خواند و گفت : از استان کرمان نیز در این یادواره ۲ خانواده شهید شرکت داشتند ، خانواده شهدای شاخص بسیج کارگری شهید محمد افضلی ننیز و شهید حاج علی محمدی پور نیز حضور داشتند .

باقری اذعان کرد : در کنگره ۱۴۰۰۰ شهید جامعه کارگری کل کشور از دو خانواده شهید کارگری کرمان نیز تجلیل و با اهدای لوح سپاس و تندیس ویژه کنگره از آنان تقدیر گردید .

وی ادامه داد: در کنگره شهدای کارگری کشور از دو مستند  و یک کتاب ویژه که متعلق به شهدای شاخص کارگری استان کرمان بود رونمایی شد ،  کتاب ” آخرین عملیات من ” وصف خاطرات شهید حاج علی محمدی بود در دوران دفاع مقدس می باشد ، این شهید گرامی در جنگ تحمیلی فرمانده گردان ۴۱۲ غواص و و شهید محمد افضلی ننیز هم فرمانده دسته در این دوران بوده است .

حسین باقری به منویات رهبرانقلاب در دیدار با دست اندر کاران کنگره شهدای کارگری اشاره کرد و گفت :  یکی از کارهای اساسیِ دشمنان ما این است که شاید بتوانند در کارخانه‌های ما، در مجموعه‌های کارگری ما، بخصوص مجموعه‌های بزرگ، یک رکودی، لنگی‌ای از سوی کارگران به وجود بیاورند؛ کارگرها را [به این کار] وادار کنند. و کارگران ما در طول این سالها همیشه مقاومت کرده‌اند، همیشه ایستاده‌اند، همیشه با بصیرت، دست دشمن را رد کرده‌اند؛ و اینها خیلی مهم است.

وی در پایان خاطر نشان کرد : شهدا چراغ های هدایت و روشن کنند گان راه هستند لذا نباید یاد و خاطره انان و تلاش های خدا پسندانه شان فراموش گردد ،  برگزاری این کنگره ها هم هادی هستند و هم روشن کننده مسیر گمراهان و در راه ماندگان است .

انتهای یپام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه