رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۵
  • کد خبر : ۶۱۲
  • مشاهده :425 views

اولین المپیاد بانوان کارگر در کرمان آغاز به کار کرد/عشرت کردستانی مشعل این دوره از مسابقات ورزشی را روشن کرد

مشعل نخستین المپیاد ورزشی بانوان کار و تلاش با استقبال ورزشکاران بیش از نیمی از استان های کشور، توسط عشرت کردستانی پرچم دار کاروان کشورمان در پاراالمپیک ریو و از قهرمانان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روشن شد. به گزارش” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “نخستین المپیاد ورزشی بانوان کارگر با حمایت مجتمع گل گهر سیرجان […]

مشعل نخستین المپیاد ورزشی بانوان کار و تلاش با استقبال ورزشکاران بیش از نیمی از استان های کشور، توسط عشرت کردستانی پرچم دار کاروان کشورمان در پاراالمپیک ریو و از قهرمانان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روشن شد.

به گزارش” پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “نخستین المپیاد ورزشی بانوان کارگر با حمایت مجتمع گل گهر سیرجان ، شرکت مس سرچشمه  و مشارکت هیئت ورزش کارگری استان کرمان، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  و شرکت توسعه معادن کشور(ایمیدرو) در استان کرمان آغاز بکار کرد.


مشعل المپیاد با ادای احترام به شهدای ۸ سال دفاع مقدس انقلاب اسلامی از گلزار شهدای کرمان به سمت محل برگزاری حمل گردید و به دلیل تقارن این رویداد ورزشی با روز درختکاری طی مراسمی نهال هایی توسط مسئولین در محل برگزاری این رقابت ها کاشته شد.

برهمین اساس ۲۲۰ ورزشکار از ۱۶ استان کشور برای حضور در این رقابت ها در سالن تلاش مجموعه ورزشی کارگران استان حضور یافتند و با شعار ورزش، نشاط و بهره وری نخستین المپیاد ورزش کارگری را آغاز نمودند.

مشعل این المپیاد توسط عشرت کردستانی پرچم دار کاروان کشورمان در پاراالمپیک ریو و از قهرمانان تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روشن شد و حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی خانم ها جلودارزاده، خانم زرآبادی و خانم تاج الدین در افتتاحیه این رقابت ها نشان از اهمیت ویژه حضور بانوان کار و تلاش در میادین ورزشی کشور دارد. این رقابت ها طی دو روز و در ۴ رشته پتانک، تنیس روی میز، شنا و دارت برگزار می گردد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه