رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۸
  • کد خبر : ۶۴۴
  • مشاهده :377 views
تجمع کارگران سالم شهر د رمقابل خانه شهر کرمان ؛

معوقات حقوق و بیمه ایی که برای کارگران سد معبر شده اند

دقایقی پیش کارگران شرکت سالم شهر وابسته به شهرداری در مقابل شورای شهر کرمان تجمع کردند انان به این امر که نزدیک به ۴ ماه حقوق انها پرداخت نشده است و مدت ۳ ماه است که بیمه درمانی آنها نیز قطع شده است متحصن شده بودند .   به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان […]

دقایقی پیش کارگران شرکت سالم شهر وابسته به شهرداری در مقابل شورای شهر کرمان تجمع کردند انان به این امر که نزدیک به ۴ ماه حقوق انها پرداخت نشده است و مدت ۳ ماه است که بیمه درمانی آنها نیز قطع شده است متحصن شده بودند .

 

به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “دقایقی پیش کارگران شرکت سالم شهر وابسته به شهرداری در مقابل شورای شهر کرمان تجمع کردند انان به این امر که نزدیک به ۴ ماه حقوق انها پرداخت نشده است و مدت ۳ ماه است که بیمه درمانی آنها نیز قطع شده است متحصن شده بودند .

یکی از کارگران ، گفت : نه تنها حقوقی نداریم بلکه باید ازاد به دکتر برویم و بیماری خود را رفع کنیم تعدادی از ما دچار شکسته گی شدیم اما چون بیمه ما قطع شده بود مجبور بودیم ازاد خود را درمان کنیم که کسی این هزینه ها را به ما پرداخت نمی کند لذا با چه توانی می شود کار کرد .

یکی دیگر از کارگران جلو آمد و گفت : کارگری که نان ندارد بخورد چطور توان کار کردن باید داشته باشد در این تورم و گرانی حقوقی هم نداریم که دستمان را بگیرد و حتی سنوات حقوق سال گذشته ما یز پرداخت نشده است .

خبر نگار ما بعد از شنیدن این سخنان پیگیر مطالبات کارگران از علیزاده شرکت سالم شهر کرمان شد .

علیزاده در مصاحبه تلفنی با خبر نگار ما گفت : اعتراض کارگران به حق است اما این موضوع که شهرداری در تامین منابع دچار مشکل است بر فعالیت های ما نیز اثر می گذارد اما امروز مشکل بیمه کارگران این واحد خدماتی رفع خواهد شد .

وی در خصوص معوقات حقوق گفت : ان شاءالله در ابتدای هفته جاری بخش عمده ایی از معوقات حقوق کارگران پرداخت می شود ، در خصوص سنوات نیز بخش عمده ای از آن پرداخت شده و تنها  ۲۰ درصد باقی مانده است که آنها نیز  پرداخت می شود .

علیزاده در پایان خاطر نشان کرد : امروز پنج شنبه ۲۴ اسفند ماه بیمه کارگران وصل می شود و لیست بیمه آنان به شعب تامین اجتماعی ارائه می شود و کارگران می توانند از خدمات در مانی مورد نیاز استفاده کنند .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه