رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۷
  • کد خبر : ۶۵۳
  • مشاهده :310 views

سیلی مدیر کارخانه کرمانیت بر صورت خانم سرپرست!!

مدیر کارخانه کرمانیت سیلی دردناکی  را بر گوش سرپرست حسابداری این شرکت که یک خانم می باشد نواخته است ، این حرکت سبب سرگیجه و اصابت سر وی با دیوار شده است  . به گزارش« پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان» کارخانه کرمانیت کرمان  در سال ۹۱ بدلیل آزبستی بودن تعطیل شد و کارگران یکسال از […]

مدیر کارخانه کرمانیت سیلی دردناکی  را بر گوش سرپرست حسابداری این شرکت که یک خانم می باشد نواخته است ، این حرکت سبب سرگیجه و اصابت سر وی با دیوار شده است  .

به گزارش« پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان» کارخانه کرمانیت کرمان  در سال ۹۱ بدلیل آزبستی بودن تعطیل شد و کارگران یکسال از بیمه بیکاری استفاده می کردند. پس از یکسال مدتی نیز با استفاده از الیاف مصنوعی کارخانه شروع بکار کرد،اما بدلیل تعطیلی ۲ ساله و نپرداختن حقوق کارگران و همچنین بدهی سهامداران به تامین اجتماعی و دارایی از تولید ممانعت شد اما با تلاش های نمایندگان مردم کرمان و راور در دی ماه ۹۳ آغاز به کار دوباره کرد .

اما به نظر می رسد حواشی این واحد تولیدی پایانی ندارد . یک اتفاق نادر در این واحد تولیدی طی هفته گذشته سبب شد تا دوباره در چرخه خبر سازی قرار بگیرد این بار حواشی به هنجار شکنی مدیران و قبح زشکنی آنان منجر شد .

یکی از کارگران کارخانه کرمانیت در گفتگو با “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “گفت : مدیر کرمانیت سیلی دردناکی  را بر گوش مدیر حسابداری این شرکت که یک خانم می باشد نواخته است .

وی در خصوص علت و چرایی این موضوع اینگونه شرح داد : به تازه گی یک مدیر از سوی سازمان شستا برای مدیریت این واحد تولیدی معرفی شده بود و هنوز یک هفته ایی از ورود وی به کارخانه نمی  گذشت که ۲۰ نفر از کارگران  به نمایندگی از سایر کارگران به دفتر مدیر مربوطه مراجعه کرده  و در حال توضیح مشکلات خود در مورد پرداخت نشدن عیدی، پرداخت قسمتی از مجموع مزد، مزایای مزدی و مشکلات بازنشستگی خود با استفاده از قانون مشاغل سخت بودیم که مدیر کارخانه شیئی را از روی میز به سمت ما پرتاب کرد.

این کارگر در ادامه افزود :  بینی یکی از همکارانشان به علت برخورد این شیئی دچار خونریزی شده و دست یکی از نمایندگان رانیز از کتف شکسته است، مدیر خاطی همچنین به‌صورت سرپرست حسابداری کارخانه که یک خانم هستند سیلی زده که در اثر شدت ضربه؛ سر وی به دیوار اصابت کرد که دچار سرگیجه شده است.

وی درخصوص روز حادثه ابراز کرد : پس از برخورد صورت گرفته با  پلیس تماس گرفتیم و اورژانس ۱۱۵ نیز در محل حاضر شد. کلانتری تا این لحظه چند نوبت احضاریه برای مدیر خاطی ارسال کرده اما از قرار معلوم وی تاکنون در کلانتری حاضر نشده است. رئیس کلانتری شماره ۱۷ هم اعلام کرده؛ اگر فرد خاطی به احضاریه‌ها توجهی نکند، وی را بازداشت می‌کند.

کارگر کارخانه کرمانیت در ادامه افزود : گرچه طبق گفته مدیر عامل کارخانه این مدیر خاطی اخراج شده است اما ما پیگیر این هتک حرمت و بی احترامی هستیم چرا که حق کارگر این نیست که مدیران هرطور دوست داشتند برخورد کنند و با زبان زور بجای احقاق حق با آنان سخن بگویند .

در کنار تمام بد رفتاری های مدیر کارخانه کرمانیت به نظر می آید قبح شکنی مهم و سازمان دهی شده از سوی افرادی که در سمت های مهم مدیریتی قرار می گیرند در  برخورد با خانم ها در حال شکل گیری است که نه تنها محرم و نامحرمی را از بین می برد بلکه شخصیت  و وجود لطیف زن را به ورطه نابودی و قهقرا سوق می دهد لذا باید برخوردی جدی صورت گیرد تا این نوع رفتارها در هیچ کجای کشور اسلامی ایران صورت نگیرد .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه