رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۰
  • کد خبر : ۶۶۵
  • مشاهده :182 views
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

معدن همکار راور حادثه ساز شد

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: حادثه ریزش معدن همکار در شهرستان راور کرمان یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت. به گزارش ” کارگران کرمان  “سید محمد صابری مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گفتگو با آرمان کرمان ؛ در خصوص حادثه […]

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: حادثه ریزش معدن همکار در شهرستان راور کرمان یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.

به گزارش ” کارگران کرمان  “سید محمد صابری مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در گفتگو با آرمان کرمان ؛ در خصوص حادثه ریزش معدن همکار اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۰ و ۴۷ دقیقه صبح امروز ۱۱ فروردین ماه به وقوع پیوست.

 

وی با بیان اینکه معدن همکار در بعد از تنگ فیض آباد راور واقع شده است، عنوان کرد: تعداد مصدومین این حادثه دو نفر بوده است که یکی از این افراد به نام علیرضا خواجویی و  ۴۰ ساله بوده و دیگری مجتبی عباسی ۳۴ ساله دچار مصدومیت شده اند.

 

 

مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان خاطر نشان کرد: متأسفانه یکی از افراد در این حادثه به نام صفر زارع و ۴۰ ساله  فوت شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه