رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۹
  • کد خبر : ۶۶۸
  • مشاهده :161 views
مدیر کل اداره تعاون استان کرمان خبر داد :

ثبت ۵۴۸۰ تعهد ایجاد اشتغال در سامانه رصد توسط کمیته امداد امام خمینی

  رضا اسماعیلی مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان  گفت : خوشبختانه کمیته امداد خمینی استان کرمان توانست در سال ۱۳۹۶ بیش از ۱۳۰ درصد از تعهد اشتغال خود را محقق کند این دستگاه اجرایی توانست ۵۴۸۰ شغل را در سامانه رصد به ثبت برساند . به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی […]

 

رضا اسماعیلی مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان  گفت : خوشبختانه کمیته امداد خمینی استان کرمان توانست در سال ۱۳۹۶ بیش از ۱۳۰ درصد از تعهد اشتغال خود را محقق کند این دستگاه اجرایی توانست ۵۴۸۰ شغل را در سامانه رصد به ثبت برساند .

به گزارش “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان ” رضا اسماعیلی در دیدار با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان ، ضمن تبریک سال جدید و تأکید بر بکارگیری تمام توان استان در راستای حمایت از کالای ایرانی گفت :  تعهد اشتغال کمیته امداد امام خمینی استان در سال گذشته ۴۰۰۰ شغل بوده است و این دستگاه اجرایی توانست ۵۴۸۰ شغل را در سامانه رصد ثبت کند که این رقم بیش از ۱۳۰ درصد از تعهد ایجاد شغل ، در این نهاد بوده است .

وی با قدردانی از مدیران و مسؤلان دلسوز این نهاد،  تصریح کرد  : مهم‌ترین مأموریت کمیته امداد ایجاد فرهنگ کار و تلاش قبل از اشتغال‌زایی مددجویان است .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، افزود : بسترسازی مناسب برای ورود به عرصه اشتغال ، برگزاری دوره‌های آموزشی قبل و در حین اجرای طرح و نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال مددجویی از اقدامات این نهاد در ایجاد مشاغل پایدار و جلوگیری از هدر رفت سرمایه مددجویان تحت حمایت است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان نیز در این دیدار با تبریک سال جدید گفت : به یاری خداوند متعال کمیته امداد امام خمینی استان کرمان پارسال ۶۸۵۰ شغل را ایجاد کرده است که ۵۴۸۰ مورد آن ثبت سامانه رصد شده است و ثبت مابقی نیز در دست اقدام است .

یحی صادقی با اشاره به راه اندازی ۱۵۰ نیروگاه ۵ کیلو واتی برای افراد مدد جوی ناتوان در استان طی سال گذشته ، خاطر نشان کرد  : تلاش داریم این تعداد را در سال ۱۳۹۷ به ۲ هزار نیروگاه برسانیم .

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه