رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۴
  • کد خبر : ۶۷۱
  • مشاهده :138 views
مدیرخانه مهر در خصوص خدمات این کانون به بازنشستگان مطرح کرد؛

از ویزیت رایگان تا پرداخت اقساطی بیمه شخص ثالث خودروی بازنشستگان تامین اجتماعی

مدیرخانه مهرکرمان گفت : در کانون برای بازنشستگان پزشک کشیک تعیین شده که شنبه ،دوشنبه وچهارشنبه بیماران را ویزیت می کنند حتی نمایندگان بیمه ایران هم که در کانون مستقر هستند با اقساط ده ماهه خودروی بازنشستگانی را که دچار مشکلات مالی هستند بیمه می نمایند. شجاعی رییس کانون بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی استان کرمان […]

مدیرخانه مهرکرمان گفت : در کانون برای بازنشستگان پزشک کشیک تعیین شده که شنبه ،دوشنبه وچهارشنبه بیماران را ویزیت می کنند حتی نمایندگان بیمه ایران هم که در کانون مستقر هستند با اقساط ده ماهه خودروی بازنشستگانی را که دچار مشکلات مالی هستند بیمه می نمایند.

شجاعی رییس کانون بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی استان کرمان در گفتگو با “ کارگران کرمان “در خصوص خدماتی که مرکز مهر به باز نشستگان ارائه می کند، گفت : کانون بازنشستگان کرمان نزدیک به ۹۰ هزار بازنشسته ومستمری بگیر در سطح استان دارد که ۳۰ هزار نفر از آنها متعلق به شهر کرمان است .

وی ادامه داد :هیئت مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی برای خدمت به این قشر و جامعه هدف تلاش  می کند و سعی آنها بر این است که حس رضایتمندی را در بین اعضای این کانون ایجاد کنند .

شجاعی افزود : ساختمان خانه مهر که سال ۸۸ ساخته شده بود اما بلا استفاده مانده بود، با کمک مدیر کل سازمان تامین اجتماعی علی حسینی در اختیار کانون قرار گرفت که نزدیک به ۲ سال است فعالیت مستمر خود را در این مکان آغاز کردیم .

رئیس خانه بازنشستگی مهر کارگری تامین اجتماعی ، تصریح کرد : از تهران به استان ها ابلاغ شده بود که تمامی باجه های بانک رفاه از سطح شهر ها جمع شوند ، لذا این امر سبب می شد که اکثر بازنشستگان بی سواد و کم سواد دچار مشکلات عدیده ای شوند که با نظر جناب آرمان مدیر عامل بانک رفاه اکنون این باجه در اختیار خانه مهر قرار گرفته و در این مکان مستقر شده است .

وی ادامه داد : با کمک دکتر فخر مدیریت درمان تامین اجتماعی و دکتر اشرافی ریاست بیمارستان پیامبر اعظم  در خانه مهر کرمان نیز  یک اتاق پزشک ایجاد و طبق نظر دکتر فخر یک دکتر به صورت کشیک شنبه ،دوشنبه وچهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ بازنشستگان ومستمری بگیران را به صورت رایگان ویزیت و نسخه ای که این پزشک برا یبیمارن می نویسد ،در داروخانه پیامبر اعظم قابل دریافت می باشد.

شجاعی اذعان کرد : دکتر مالکی که به عنوان پزشک کشیک در خانه مهر به فعالیت می پردازند حتی در مطب شخصی خود در خیابان امام جمعه نیز عصر ها هم بازنشستگان را پذیرفته و انان را رایگان ویزیت می نماید .

رئیس کانون بازنشسگان مهر  به بیمه ایران که مهمترین نیاز بیمه ای بازنشستگان است ، اشاره کرد و گفت : بیمه ایران ، بیمه عمر و شخص ثالث  بازنشستگان ومستمری بگیران را نیز برعهده گرفته است به این شکل  ،کسانی که بیمه تکمیل درمان دارند بیمه عمر هم هستند لذا اگر کسی به هر دلیلی فوت کند هزینه ۳۰ میلیون ریال به خانواده وی تحت عنوان کمک هزینه کفن و دفن از طریق بیمه ایران پرداخت می شود .

وی ادامه داد : یعداز بیمه عمر که بیمه ایران آن را متقبل شده است ، بیمه شخص ثالث خودروی بازنشستگان ومستمری بگیران را در دستور کار قرار داده است لذا همه روزه نمایندگان بیمه ایران در این مرکز مستقر هستند کسانی که قصد دارند خودروی خودر ا بیمه نمایند اما با مشکل مالی روبه رو هستند می توانند به مرکز مراجعه کرده وخودروی خود را با اقساط ۱۰ ماهه بیمه کنند .

شجاعی افزود : با مدیر کل تعاون استان نیز تعامل کرده ایم تا بازنشستگان از استخر این اداره استفاده نماید لذا بازنشستگانی که بخواهند از این ورزش بهره برند می توانند با دریافت معرفی نامه از کانون بازنشستگان و ارائه آن به مدیر استخر بلیط ۱۳ هزار تومانی را تنها با قیمت ۵ هزار تومان خریداری و از استخر استفاه نمایند .

شجاعی در پایان خاطر نشان کرد :بیمه آتیه سازان در تاریخ ۹۵/۸/۳۰ به پایان می رسد و مجددا از ۹۵/۹/۱ قرارداد جدیدی یا با بیمه آتیه سازان یا با بیمه های دیگر تنظیم می شود لذا کسانی که قصد حذف آنها را دارند و یا به عنوان عضواضافه شوند می توانند از ۱۵ آبان ماه به خانه مهر مراجعه کنند و با تکمیل فرم ها خود را تحت پوشش معرفی نمایند  .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه