رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۷
  • کد خبر : ۶۷۴
  • مشاهده :192 views
توسط شرکت عمران روش صنعت کرمان انجام شد؛

افتتاح خط تولید گلوله فورج آسیاب

شرکت عمران روش صنعت از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گهر عمران است که با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و متخصص توانسته حجم زیادی از خدمات فنی و تخصصی شرکت های فعال در منطقه گل گهر را با تولید ۳ هزار تن گلوله رفع نماید. به گزارش ” کارگران کرمان “مراسم  افتتاح خط تولید گلوله فورج […]

شرکت عمران روش صنعت از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گهر عمران است که با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و متخصص توانسته حجم زیادی از خدمات فنی و تخصصی شرکت های فعال در منطقه گل گهر را با تولید ۳ هزار تن گلوله رفع نماید.

به گزارش ” کارگران کرمان “مراسم  افتتاح خط تولید گلوله فورج اسیاب شرکت عمران روش صنعت با حضور  معاونین و مدیران شرکت گل گهر و شرکت های اقماری منطقه برگزار شد .

درابتدای این مراسم  مهندس رفعتی مدیر عامل شرکت عمران روش صنعت با بیان اینکه سیاست های این شرکت در راستای رفع نیاز فنی شرکت های فعال منطقه تبیین شده است، گفت: تمام تلاش ما عرضه محصول با کیفیت و مناسب با نیاز شرکت های صنعتی منطقه است و در این راه تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم که بتوانیم رضایت مشتریان را جلب نماییم.

 

3

وی افزود: تأسیس این خط تولید نیز در همین راستا و با حمایت سهامداران  در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت صورت کرفته و امیدواریم تا بتوانیم با تولید بیش از   ٣٠٠٠ تن گلوله  گامی نو در این حوزه برداریم .

وی سرمایه گذاری انجام شده در این طرح را بالغ بر ده میلیارد ریال بیان کرد که عمده ان را سهامدارن شرکت تامین کرده اند.

مدیر عامل شرکت عمران روش در ادامه ازحمایت های بی بدیل  مهندس تقی زاده مدیر عامل شرکت گل گهر و  همه کسانی که در پیشبرد اهداف ،  این شرکت را یاری می کنند و از همه مهندسین با تدبیر و پرسنل سخت کوش شرکت تقدیر و تشکر کرد.

1

مهندس اسلامی رییس هیت مدیره شرکت نیز در ادامه  با بیان اینکه عمران روش صنعت فصلی نو را در پیش روی خود دارد، ابراز امیدواری کرد و گفت : این خط تولید سرفصل جدیدی از خدمات این شرکت به شرکت های بزرگ صنعتی در منطقه خواهد بود .

مهندس عتیقی مدیر مجتمع گل گهر هم در بازدید از خط تولید گلوله ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های انجام شده، عمران روش صنعت را از شرکت های موفق دانست که توانسته در رفع نیازهای مراکز صنعتی فعال در منطقه گل گهر نقش قابل قبولی را ایفا نماید.

 

2

گفتنی است شرکت عمران روش صنعت از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ گهر عمران است که با بهره مندی از نیروی انسانی مجرب و متخصص توانسته حجم زیادی از خدمات فنی و تخصصی شرکت های فعال در منطقه گل گهر را رفع نماید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه