رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۵
  • کد خبر : ۶۹۶
  • مشاهده :232 views
مدیر گروه صنعتی پلور سبز خبر داد :

بهسازی ۲۲ واگن مسافر بری در دستور کار واگن سازی زرند

یازده دستگاه واگن مسافری مستعمل مربوط به شرکت قطارهای مسافری جوپار، در کارخانه واگن سازی زرند بازسازی و تعمیر اساسی شد و به ناوگان ریلی کشور بازگشت داده شد که این تعداد برای سال جاری به ۲۲ واگن افزایش یافته است  . مدیر کارخانه واگن سازی زرند در گفتگو با “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان […]

یازده دستگاه واگن مسافری مستعمل مربوط به شرکت قطارهای مسافری جوپار، در کارخانه واگن سازی زرند بازسازی و تعمیر اساسی شد و به ناوگان ریلی کشور بازگشت داده شد که این تعداد برای سال جاری به ۲۲ واگن افزایش یافته است  .

مدیر کارخانه واگن سازی زرند در گفتگو با “پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان “ گفت : درانتهای سال گذشته ۱۱ واگن مسافر بری تعمییر اساسی شدند  در حالی که این واگن ها ساخت کشور آلمان بودند اما  به دلیل مستعمل شدن در کارخانه واگن سازی پلورسبز، اصلاحات و تعمیرات اساسی در بخش بدنه، رنگ، تزئینات داخلی و شاسی روی آنها انجام شد.

“علیرضا کریمی نیک” تصریح کرد  : کارخانجات واگن سازی زرند علاوه بر تولید واگن های مسافری بین شهری درجه یک و واگن های مترو و باری در زمینه بازسازی و تعمیرات اساسی واگن های مستعمل نیز فعالیت و سابقه ویژه ای دارد.

وی در مورد واگن های بازسازی شده نیز اذعان کرد : واگن های بازسازی شده مربوط به شرکت قطارهای مسافربری جوپار می باشند که فاقد سیستم سرمایش و ولتاژ ۶۶۰ ولت نیز بودند که این موارد با رعایت استاندارهای بین المللی روی یازده دستگاه واگن اعمال شده است، همچنین سیستم توالت واگن ها نیز در داخل کشور تولید شده بود که در کارخانه واگن سازی زرند روی واگن ها تعبیه شد.

“کریمی نیک” ظرفیت جابجایی مسافر توسط این یازده دستگاه واگن تحویل داده شده را ۶۶۰ نفر  اعلام کرد و افزود : تعداد تخت ها در کوپه ها افزایش پیدا کرده و ظرفیت فعلی هر کوپه ۶ مسافر می باشد.

مدیر کارخانه واگن سازی زرند بیان داشت: تست های الکتریکال و مکانیکال واگن ها نیز مطابق استاندارهای مربوطه انجام شد و مجوز سیر واگن ها توسط کارشناسان راه آهن جمهوری اسلامی ایران صادر شده است.

وی در پایان  با بیان اینکه تعمیر و تحویل یازده دستگاه واگن مسافری در روزهای پایانی سال  به مشتری دور از انتظار بود ، خاطر نشان کرد : این کار بزرگ با همت و تلاش خالصانه مجموعه کارگران زحمتکش، کارشناسان و مدیران گروه صنعتی پلور سبز در سال اقتصاد مقاومتی تحقق یافت و در سال ۹۷ نیز قرارداد تعمیرات اساسی ۲۲ دستگاه واگن در دستور کار این واحد تولیدی  قرار گرفته است .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه