رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۳۲
  • کد خبر : ۷۳۷
  • مشاهده :35 views

رونمایی از ” تمبر اختصاصی ” شرکت گل گهر در سال حمایت از کالای ایرانی

همزمان با برگزاری اولین نشست شورای مدیران شرکت گل گهر در سال ۹۷ که با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت گل گهر برگزار شد از ” تمبر اختصاصی “شرکت گل گهر در سال حمایت از کالای ایرانی رونمایی شد. به بهانه فرارسیدن سال جدید و در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیر عامل گل […]

همزمان با برگزاری اولین نشست شورای مدیران شرکت گل گهر در سال ۹۷ که با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت گل گهر برگزار شد از ” تمبر اختصاصی “شرکت گل گهر در سال حمایت از کالای ایرانی رونمایی شد.

به بهانه فرارسیدن سال جدید و در ادامه دیدارهای صمیمانه مدیر عامل گل گهر سیرجان ، اولین دیدار  مدیر عامل و کارکنان شرکت گل گهر در سال ۹۷ برگزار شد.

در این دیدار که با حضور معاونین مدیران و کارکنان شرکت گل گهر و شرکت های وابسته همراه بود مهندس تقی زاده ضمن تبریک مجدد سال جدید به همه همکاران از تمبر اختصاصی این واحد تولیدی رونمایی کرد  .

به گزارش “کارگران کرمان ” تمبر اختصاصی شرکت گل گهر  با عنوان سال “حمایت از کالای ایرانی ” و با همکاری اداره کل پست استان کرمان و‌ با طرح اختصاصی این شرکت  و به همت روابط عمومی و‌امور بین الملل شرکت گل گهر طراحی و‌منتشر شده است .

مهندس تقی زاده مدیر عامل شرکت گل گهر در حاشیه رونمایی از این تمبر اختصاصی  با بیان اینکه حمایت عملی از کالای ایرانی را وظیفه خود می دانیم گفت: حمایت از محصولات ایرانی در راستای اقتصاد مقاومتی در دستور کار سیاست های شرکت گل گهر قرار دارد و‌ بدون شک همه تلاش مدیران مرتبط در این حوزه در تحقق عملی این موضوع است.

مهندس تقی زاده نامگذاری سال ۹۷ به نام حمایت از کالای ایرانی را نقطه امیدی برای بهبود فضای کسب و کار و افزایش اقبال عمومی از خریداری کردن کالای باکیفیت ایرانی دانست و از هماهنگی گسترده در مجموعه گل گهر برای تحقق این مهم خبر داد.

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای یپام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه