رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴
  • کد خبر : ۷۹۲
  • مشاهده :193 views
در جنگ جهادگران بی ادعای بسیج کارگری مطرح شد :

خرید کالای خارجی خیانت به تولیدکننده و کارگر ایرانی است

  حسین باقری گفت : سرمایه گذار و تولید کننده داخلی به دنبال ایجاد اشتغال است تا جایگاه ایران اسلامی حفظ و تقویت شوند،  کارگران  هم ستون فقرات کشورند اکنون در دوران گذار هستیم و باید ایرانی بخریم و کارگرش را حمایت کنیم  و در خرید کالای ایرانی متعصبانه و غیرتمندانه عمل کنیم و استفاده […]

 

حسین باقری گفت : سرمایه گذار و تولید کننده داخلی به دنبال ایجاد اشتغال است تا جایگاه ایران اسلامی حفظ و تقویت شوند،  کارگران  هم ستون فقرات کشورند اکنون در دوران گذار هستیم و باید ایرانی بخریم و کارگرش را حمایت کنیم  و در خرید کالای ایرانی متعصبانه و غیرتمندانه عمل کنیم و استفاده از کالای خارجی را خیانت بدانیم .

به گزارش” کارگران کرمان “حسین باقری فرمانده بسیج کارگری در جُنگ جهادگران بی ادعا گفت : امسال به نام  حمایت از کالای ایرانی مزین است  لذا حمایت از دسترنج کارگران ایرانی و  حمایت از سرمایه گذار داخلی از مهمترین اولویت های هر فرد ایرانی  باید باشد .

وی تصریح کرد : سرمایه گذاری که امروز در خط مقدم دفاع از اقتصاد استین همت را بالا زده و با تمام توان در این عرصه خدمت می کند و به عرصه جنگ تحمیلی اقتصادی وارد شده است نیازمند حمایت جدی ایرانیان است تا با خرید کالای تولید شده توسط کارگران این سرمایه گذار خطوط و شریان های  اصلی این اقتصاد را حفظ نمایند .

باقری افزود  : سرمایه گذار و تولید کننده داخلی به دنبال ایجاد اشتغال است تا جایگاه ایران اسلامی حفظ و تقویت شوند،  کارگران  هم ستون فقرات کشورند و پیامبر اسلام تاکید بر این حدیث دارند که هر کس در هر جایی هر کاری را که بر عهده دارد ، محک و مطقن انجام دهد این امر هم موجب برکات برای انجام دهنده وهم  برای دریافت کننده خدمت می شود .

وی به منویات مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت : کارگران در همه مقاطع جانب انقلاب را داشته اند در جنگ تحمیلی بیشترین خدمات را انجام داده اند و اکنون ما آنان را قضاوت می کنیم و بی شک عمل امروز ما نیز توسط آیندگان قضاوت خواهد شد .

وی در پایان خاطر نشان کرد : اکنون در دوران گذار هستیم و باید ایرانی بخریم و ایرانی را حمایت کنیم  و در خرید کالای ایرانی متعصبانه و غیرتمندانه عمل کنیم و استفاده از کالای خارجی را خیانت بدانیم .

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه