رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۹
  • کد خبر : ۷۹۷
  • مشاهده :209 views
در جنگ جهادگران بی ادعای بسیج کارگری مطرح شد :

دستگاه های تولیدی بدون کارگر متعصب و متعهد بی اثر هستند

رضا اسماعیلی گفت : دستگاه های کاملا پیشرفته  هم بدون حضور کارگران خدوم ، دلسوز و کاری بی فایده هستند زیرا کالای ایرانی تنها با کارگر ایرانی شکل می گیرد  لذا باید هم سرمایه ملی حفظ شود و هم ارزش افزوده و بهترین کیفیت تولید توسط کارگران ایجاد شود .  به گزارش” کارگران کرمان ” […]

رضا اسماعیلی گفت : دستگاه های کاملا پیشرفته  هم بدون حضور کارگران خدوم ، دلسوز و کاری بی فایده هستند زیرا کالای ایرانی تنها با کارگر ایرانی شکل می گیرد  لذا باید هم سرمایه ملی حفظ شود و هم ارزش افزوده و بهترین کیفیت تولید توسط کارگران ایجاد شود . 

به گزارش” کارگران کرمان ” مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در جمع جهادگران بی ادعا گفت : حمایت از کالای ایرانی  تنها با خرید این نوع کالا ها صورت می گیرد در این راستا نه تنها مردم باید حمایت کنند بلکه کارگران هم باید به دستگاه هایی که با انها کار می کنند به چشم سرمایه ملی نگاه کنند زیرا هر دستگاه و خط تولید ۱۲ نفر کارگر را به اشتغال وارد می کند .

وی ادامه داد : در شرایطی که تحریم ها حاصل شده و عملا اجازه ورود تکنولوژی به ما داده نمی شود لذا مواظبت از دستگاه های تولیدی موجود حمایت از سرمایه ملی محسوب می شود .

اسماعیلی افزود : دستگاه های کاملا پیشرفته  هم بدون حضور کارگران خدوم ، دلسوز و کاری بی فایده هستند زیرا کالای ایرانی تنها با کارگر ایرانی شکل می گیرد  لذا باید هم سرمایه ملی حفظ شود و هم ارزش افزوده و هم بهترین کیفیت تولید شود .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد : اگر امروز در صنعت مس باهنر لوله مسی تولید می شود و یا در اروند چرخ کرمان بهترین رینگ به منصه ظهور می نشیند یا در لاستیک بارز بهترین کیفیت لاستیک تولید می گردد تنها با تفکر بسیجی و جهادی کارگر ایرانی تحقق یافته است .

وی در پایان خاطر نشان کرد : همان گونه که در گذشته کارگران در دفاع از مرز های خاکی وابی جان خود را بر کف دست گرفتند تا ایران ایران بماند و ما یاد آنها را جهت الگو پذیری همیشه زنده نگه می داریم اکنون همین کارگران جوان باید از مرزهای اقتصادی و تولیدی دفاع جانانه کنند تا نسل اینده به این انقلاب صنعتی امروز شما کارگران  افتخار کنند.

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه