رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۱
  • کد خبر : ۸۷۷
  • مشاهده :132 views
مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خبر داد :

جامعه کارگری باید آماده مقابله با توطئه های نفوذی دشمنان تحت عنوان اعتصابات کارگری باشند

مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : امسال سال سختی را پیش رو داریم و گروه هایی به دنبال ایجاد نفاق بین کارگران و کارفرمایان  هستند تا ما را در این مسیر دچار مشکل سازند و از هدف اصلی تولید و حمایت از کالای داخلی و افزایش کیفیت این کالاها بازدارند . به […]

مدیر کل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : امسال سال سختی را پیش رو داریم و گروه هایی به دنبال ایجاد نفاق بین کارگران و کارفرمایان  هستند تا ما را در این مسیر دچار مشکل سازند و از هدف اصلی تولید و حمایت از کالای داخلی و افزایش کیفیت این کالاها بازدارند .

به گزارش کارگران کرمان   جشن تکریم کارگران در نیمه ماه رمضان شب گذشته در سالن چند منظوره اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با حضور کارفرمایان و کارگران شاغل جامعه کارگری استان کرمان برگزار شد .

در ابتدای این مراسم علی اکبر مشرفی رئیس ستاد یادواره شهدای کارگری استان کرمان در جایگاه سخنران قرار گرفت و گفت : ماه رمضان فرصتی برای بندگی و استغفار است و ولادت امام حسن مجتبی نیز بهترین هدیه در این ایام قبل از شهادت امام متقیان علی ابن ابی طالب است لذا امیدواریم برای شب های قدر اماده شده باشیم و یکدیگر را نیز از دعای خیر خود فراموش نکنیم .

وی تاکید کرد : به دیگر برنامه های این ستاد اشاره کرد و گفت : بعد از جشن نیمه رمضان برای کارگران عزیز یادواره شهدای کارگری را در شهریور ماه سال جاری خواهیم داشت که در این یادواره از ۳۰ شهید کارگر که تا بحال حتی نامی از انان برده نشده و کمتر توجهی شده بود تقدیر خواهد گردید و برای اشنایی بهتر جامعه کارگری با وصایا و سجایای اخلاقی این شهدای عزیز کلیپ و کتابچه هایی ساخته می گردد .

در ادامه مدیر تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در جایگاه سخنران قرار گرفت و گفت : امسال سال سختی را پیش رو داریم و گروه هایی به دنبال ایجاد نفاق بین کارگران و کارفرمایان  هستند تا ما را در این مسیر دچار مشکل سازند .

وی افزود : وقتی شخصی دیوانه ریاست یک کشوری چون امریکا را بر عهده گرفته است و با دیوار کشیدن بین کشور های خودی اش تخم نفاق و کینه پاشیده است و با بی توجهی به قرار دادهای بین المللی به راحتی  از برجام خارج شده است به دنبال برده سازی کل جهان برای در امد بیشتر است و قصد دارد ما را نیز در شرایط اقتصادی سخت قرار دهد .

اسماعیلی افزود : امریکا به ریاست دیوانه ایی چون ترامپ تنها به ایجاد درامد برا یخودش است به همین علت مرتب در گوشه گوشه جهان اشوب و جنگ به پا می کند تا بتواند سلاح بیشتری بفروشد و پول بیشتری کسب کند لذا ما نباید اجازه تاثیر این ادم بر ایران شویم .

وی در پایان خاطر نشان کرد : جامعه کارگری با هوشیاری و هوشمندی باید سنگر های اقتصاد و تولیدی را حفظ نمایند و اجازه ندهند تا دشمن به این هدف شوم و پلید خود برسد .

درادامه برنامه های شاد و متنوع برای کارگران و خانواده های این عزیزان برگزار شد و در پایان از خانواده دو شهید بزرگوار کارگری نیز تجلیل شد .

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه