رفتن به بالا
  • شنبه - ۹ تیر ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۷
  • کد خبر : ۹۶۸
  • مشاهده :131 views
پیام تسلیت دو عضو جامعه کارگری :

پدر شهید شاخص کارگری استان کرمان به جمع فرزندان شهیدش پیوست

پنجشنبه هفته گذشته پدر شهیدان حاج علی و حسین محمدی پور  دار فانی را وداع گفت و دعوت حق را با گوش جان پذیرفت . فرمانده بسیج کارگری ضمن حضور در مراسم تشیع و خاکسپاری این عزیز بزرگوار پیام تسلیتی به متن زیر  به جامعه کارگری استان تقدیم کردند که متن پیام به شرح ذیل است […]

پنجشنبه هفته گذشته پدر شهیدان حاج علی و حسین محمدی پور  دار فانی را وداع گفت و دعوت حق را با گوش جان پذیرفت .

فرمانده بسیج کارگری ضمن حضور در مراسم تشیع و خاکسپاری این عزیز بزرگوار پیام تسلیتی به متن زیر  به جامعه کارگری استان تقدیم کردند که متن پیام به شرح ذیل است .

بسمه تعالی

شهدا ستاره های در یای معرفت و روشن کننده راه هدایت هستند و بی شک بدون تربیت دینی و معرفت عمیق والدینشان که دین و سیاست را درهم آمیخته و  دانش خود را عالمانه در اختیار فرزندان خود قرار داده اند این مهم اتفاق نمی افتاد که  این چنین در آسمان ایمان و عقیده درخشیده و جان شیرین خود را در راه دفاع از ولایت و اسلام ناب محمدی در کف دست گرفته و خاضعانه آن را به معبود خود هدیه کرده اند .

تنها راه موفقیت و پیروزی شهدا  در علم و دین تربیت درست و عالمانه والدین انان بوده است که بدون این خمیر مایه دینی و معنوی پدران و مادران شهدا این مهم امکان پذیر نبود لذا این انقلاب مدیون والدین شهدا است .

اینجانب حسین باقری فرمانده بسیج کارگری این عروج غم بار  را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علوّ درجات و همجواری روح مطهرش با شهدا را مسئلت می نمایم امیدواریم که خداوند صبر جزیل  به خانواده این عزیز عنایت بفرماید  .

 

 مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان طی  پیامی درگذشت پدر شهیدان بزرگوار ، حاج علی و حسین محمدی پور را نیز تسلیت گفت .

متن پیام بدین شرح است :

بسمه تعالی

والدین شهدا که عزیز ترین هستی خود را در دفاع  از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه های واقعی مقاومت و ایثار هستند .
خبر درگذشت مرحوم مغفور حاج جواد محمدی پور پدر بزرگوار شهیدان حاج علی و حسین محمدی پور ، نماد ایمان و مقاومت ، عمیقاً موجب تألم و تأثر خاطر گردید .
اینجانب مصیبت این عروج ملکوتی را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علوّ درجات و همجواری روح مطهرش با شهدا و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می نمایم.
یادآور می شود شهید والامقام حاج علی محمدی پور به عنوان شهید شاخص قشر بسیج کارگری استان کرمان است .

 

رضا اسماعیلی             

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه