رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۸
  • کد خبر : ۱۰۷۲
  • مشاهده :105 views
معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خبر داد :

کسب شش عنوان برتر در سیزدهمین دوره از مسابقات قرآن کریم

علی سلیمانی گفت : نفرات اعزامی استان کرمان با کسب نتایج چشمگیر، موفق به کسب شش عنوان برتر در رشته های (قرائت،,ترتیل، مفاهیم قران و حفظ ده، بیست جزء و کل قران) در سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور شدند . سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در […]

علی سلیمانی گفت : نفرات اعزامی استان کرمان با کسب نتایج چشمگیر، موفق به کسب شش عنوان برتر در رشته های (قرائت،,ترتیل، مفاهیم قران و حفظ ده، بیست جزء و کل قران) در سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم جامعه کار و تلاش کشور شدند .

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفتگو  با ”  پایگاه خبری تحلیلی کارگران کرمان ” گفت : مسابقات قران کریم به همت دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با شرکت ۲۷۰ نفر از سراسر کشور از مورخه یکم الی سوم مرداد ماه به میزبانی استان البرز و در رشته های (قرائت،,ترتیل، مفاهیم قران و حفظ ده، بیست جزء و کل قران) برگزار گردید.

 علی سلیمانی تصریح کرد : در طی این مسابقات استان کرمان موفق به کسب شش عنوان برتر  شد که نفرات برگزیده دیار کریمان در این مسابقات به شرح ذیل می باشند:

۱_خانم فاطمه اژدری رتبه اول کشور در رشته حفظ کل بانوان

۲_آقای سید محمدعلی موسوی رتبه اول کشور در رشته ترتیل برادران

۳-آقای سعید شاهرخی رتبه دوم کشور در رشته حفظ کل برادران

۴-خانم مریم عظیمی نسب رتبه دوم کشور در رشته حفظ ده جزء بانوان

۵- خانم عاطفه محمودزاده رتبه دوم کشور در رشته حفظ بیست جزء بانوان

۶_آقای ایمان اسدی رتبه سوم کشور در رشته مفاهیم برادران

وی  ادامه داد : استان کرمان با یازده شرکت کننده در این مسابقات حضور داشت و  این نخستین باری است که جامعه قرآنی استان موفق به کسب این تعداد عناوین در سطح کشور شده است لذا طی مراسمی  از این نخبگان قرآنی تجلیل بعمل خواهد آمد .

علی سلیمانی در پایان  ضمن قدردانی از مسئولان فرهنگی وزارتخانه، ادارات تابعه و واحدهای کارگری برای برگزاری باشکوه مسابقات امسال در مراحل مختلف ادامه داد : خوشبختانه با توفیقات پروردگار متعال مسابقات قرآن مرحله استانی با شرکت بیش از ۸۰ نفر از منتخبان مرحله شهرستانی برگزار شد که نفرات اول به مسابقات کشوری اعزام شدند.

لازم به ذکر است نفرات اعزامی روز چهارم مرداد و پس از ورود به کرمان مورد  استقبال مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز قرار گرفتند.

 انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه