رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
  • کد خبر : ۱۱۱۲
  • مشاهده :110 views
مدیر کل سازمان صمت کرمان مطرح کرد :

بسیج ظرفیت عظیمی است که با ترویج روحیه ایثار و جهاد می تواند برجنگ اقتصادی پیروز شود

مهدی حسینی نژاد گفت : بسیج فرهنگ بزرگ و ظرفیت عظیمی دارد که مردم نهاد است و در همه دستگاه ها و نهاد ها نیز رخنه کرده است که  بهترین نمونه این رخنه رشد فرهنگ بسیجی یعنی کار با اخلاص و ایثار و کم توقعی اما کار زیاد را بسط و گسترش داده است . […]

مهدی حسینی نژاد گفت : بسیج فرهنگ بزرگ و ظرفیت عظیمی دارد که مردم نهاد است و در همه دستگاه ها و نهاد ها نیز رخنه کرده است که  بهترین نمونه این رخنه رشد فرهنگ بسیجی یعنی کار با اخلاص و ایثار و کم توقعی اما کار زیاد را بسط و گسترش داده است .

به گزارش ” راه آرمان “ دومین مرحله از رزمایش عاشوراییان (محمد رسول الله ۲) با برگزاری شیفت ایثار در کرمان اجرا شد و کارخانه های لاستیک بارز و مس باهنر دو نمونه از نحوه اجرای این رزمایش بودند و د رسطح استان کرمان امروز ۱۵ واحد تولیدی به ندای جهادی اقتصادی رهبر انقلاب لبیگ گفتند و ساعاتی از وقت و استراحت خود را بدون هیچ چشم داشتی در طبق اخلاص گذارده و اندکی از مشکلات واحد های تولیدی خود را مرتفع ساختند .

حسینی نژاد مدیر کل سارمان صمت استان کرمان در جمع کارگران بسیجی گفت : بسیج فرهنگ بزرگ و ظرفیت عظیمی دارد که مردم نهاد است و در همه دستگاه ها و نهاد ها نیز رخنه کرده است که بهترین نمونه این رخنه رشد فرهنگ بسیجی یعنی کار با اخلاص و ایثار و کم توقعی اما کار زیاد را بسط و گسترش داده است .

وی ادامه داد : کارگران بسیجی با تمام همتایان خود تفاوت های بسیاری دارند از جمله کار زیاد ، توقع کم ، خوش برخوردی ،  خوش منشی ، تکریم انسان ها و خلاقبت توام با ابتکار که در هیچ کجای دنیا نمی توان این روحیه را یافت جز د ربین بسیحیان ایران اسلامی لذا اکثر مشکلات با ترویج فرهنگ بسیجی می توان حل کرد و البته پیروز شد .

مهدی حسینی نژاد تاکید کرد : در رزمایش اجرا شده و بازدید های صورت گرفته در این روز نشان داد که روحیه خود باوری بسیج در بین کارگران سبب شده است که بسیار ی از تکنولوژی هایی که در انحصار یک کشور خاص چون امریکا بوده اند و در زمان تحریم ها خدمات دهی خود را به واحد های تولیدی قطع کرده اند اکنون توسط کارگران نخبه بسیجی رفع شده و به خودکفایی در خصوص آن تکنولوژی رسیده اند و البته توانسته اند با مهندسی معکوس نیز طرح هایی را اجرایی  و عملیاتی کنند که سبب کاهش هزینه برای آن واحد تولیدی شده اند .

مدیر کل سازمان صمت در پایان خاطر نشان کرد : به زودی استان کرمان به استانی صنعتی بدل خواهد شد تحقق و رشد آن بدون فرهنگ و روحیه بسیجی امکان پذیر نیست لذا امیدواریم این نوع ابتکارات و خودکفایی ها د رعرصه تولید روز به روز بیشتر شده و جنگ اقتصادی را بر جهان پیروز شویم و دراین عرصه نیز به خود کفایی برسیم .

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه