رفتن به بالا
  • پنج شنبه - ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۲
  • کد خبر : ۱۱۲۴
  • مشاهده :115 views
در رزمایش ایثار شکل گرفت :

کارگران شرکت گهرگام سیرجان ساعت کار خود را افزایش دادند

تعدادی از کارگران بسیجی شرکت گهرگام سیرجان در قالب اجرای طرح ایثار برای خدمت و کمک به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بدون هر گونه دستمزدی یک ساعت به ساعات کاری خود افزودند. جانشین فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید شاهمرادی گل گهر در خصوص برگزاری رزمایش ایثار در این واحد تولیدی گفت :  تعداد کارگران داوطلب […]

تعدادی از کارگران بسیجی شرکت گهرگام سیرجان در قالب اجرای طرح ایثار برای خدمت و کمک به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی بدون هر گونه دستمزدی یک ساعت به ساعات کاری خود افزودند.

جانشین فرمانده پایگاه بسیج کارگری شهید شاهمرادی گل گهر در خصوص برگزاری رزمایش ایثار در این واحد تولیدی گفت :  تعداد کارگران داوطلب این شرکت پیمانکاری در طرح یاد شده  ۴۰ نفر است .
حسین نژاد منساری افزود: در این اقدام شایسته که با هدف توجه به اقتصاد مقاومتی و کار و تلاش بیشتر در حال انجام است کارگران یاد شده یک ساعت پس از تعطیلی نوبت کاری خود، امور خدماتی ، ساختمانی یا نیمه کاره و همچنین زیباسازی شرکت و جمع آوری زباله یا امور ساخت و ساز را براساس تخصص یا علاقه خود انجام می دهند.
به گفته منساری هم اکنون این پایگاه  بسیج کارگری ۲۵۰ نفر از کارگران را تحت عضویت خود دارد و با هدف کار بیشتر و ایجاد روحیه جهادی ۴۰ نفر از کارگران عضو بسیج داوطلبانه در وقت اضافی بدون دستمزد همراهی و همکاری در امور شرکت را دارند.
برخی از این کارگران هدف از این اقدام خود را نهادینه شدن هر چه بیشتر فرهنگ تلاش و خدمت در جامعه بخصوص در شرایط امروزی که به دوران جنگ اقتصادی معروف است ، عنوان کردند.
سیرجان به عنوان یکی از قطب های اقتصادی کشور در ۱۷۵کیلومتری جنوب غربی کرمان قرار دارد .

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه