رفتن به بالا
  • شنبه - ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۰
  • کد خبر : ۱۱۷۰
  • مشاهده :97 views
مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد :

۴۷ طرح اشتغال روستایی و اشتغال زایی برای ۲۴۷ نفر

رضا اسماعیلی گفت :  ۴۷ طرح اشتغال روستایی  به تصویب کمیته فنی  اشتغال روستایی و فراگیر ملی استان رسید که اجرای این طرح ها ۲۴۷ فرصت شغلی ایجاد می کند . به گزارش ” کارگران کرمان ” مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در چهل و چهارمین جلسه کمیته فنی اشتغال […]

رضا اسماعیلی گفت :  ۴۷ طرح اشتغال روستایی  به تصویب کمیته فنی  اشتغال روستایی و فراگیر ملی استان رسید که اجرای این طرح ها ۲۴۷ فرصت شغلی ایجاد می کند .

به گزارش ” کارگران کرمان ” مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در چهل و چهارمین جلسه کمیته فنی اشتغال روستایی و فراگیر ملی استان گفت: ۴۷ طرح اشتغال روستایی به مبلغ ۱۶۵۱۸۸۰  میلیون ریال در این کمیته به تصویب رسید .

رضا اسماعیلی افزود: از مبلغ مذکور ۱۳۶۶۹۷۰ میلیون ریال سرمایه ثابت و ۲۸۴۹۱۰ میلیون ریال سرمایه در گردش است و پیش بینی می شود اجرای این طرح ها ۲۴۷ فرصت شغلی ایجاد می کند .

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تا کنون ۲۹۰۵  طرح با اعتبارات مربوط به اشتغال روستایی در کمیته فنی اشتغال استان بررسی شده که از این تعداد ۶۳۲  طرح با مبلغ ۱۲۸میلیون تومان در بانکهای عامل منعقد و ۶۱۷ طرح با مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان پرداخت شده است و ۲۳۹ طرح با اعتبارات مربوط به اشتغال فراگیر در کمیته فنی اشتغال استان بررسی شده که از این تعداد ۳ طرح با مبلغ ۴۸ میلیون تومان در بانکهای عامل منعقد و ۳۵ طرح با مبلغ ۳۹ میلیون تومان پرداخت شده است .

اسماعیلی ، در خصوص آخرین وضعیت سامانه کارا در استان کرمان هم گفت:  ۸۸۹۹ درخواست در سامانه کارا ثبت شده که ۷۵۸۸  طرح جهت تکمیل در دستگاههای اجرایی وجود دارد و ۲۳۸۱ طرح با ۸۷۸ میلیارد تومان اعتبار به تصویب کمیته فنی اشتغال استان رسیده است .

 

انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه