رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۴
  • کد خبر : ۱۲۲۲
  • مشاهده :44 views
در کارگروه اشتغال شهرستان انار مطرح شد :

۴۷ طرح اشتغال زای روستایی به ارزش ۲ میلیارد تومان در انار اجرا شد

رضا اسماعیلی گفت : از ابتدای امسال تا کنون ۴۸۰ میلیون تومان در قالب ۹۱ طرح مشاغل خانگی و ۲ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان در قالب ۷۴ طرح اشتغال زای روستایی در شهرستان انار پرداخت شده است .   به گزارش “ کارگران کرمان ” مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان […]

رضا اسماعیلی گفت : از ابتدای امسال تا کنون ۴۸۰ میلیون تومان در قالب ۹۱ طرح مشاغل خانگی و ۲ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان در قالب ۷۴ طرح اشتغال زای روستایی در شهرستان انار پرداخت شده است .

 

به گزارش “ کارگران کرمان ” مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان انار گفت : از ابتدای امسال تا کنون ۴۸۰ میلیون تومان در قالب ۹۱ طرح مشاغل خانگی و ۲ میلیارد و ۵۹۰ میلیون تومان در قالب ۷۴ طرح اشتغال زای روستایی در شهرستان انار پرداخت شده است .

 

رضا اسماعیلی با بیان اینکه در این جلسه ۱۲ طرح مشاغال خانگی با موضوع میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری و یک طرح مشاغل خانگی در بخش طرح پشتیبان مورد تأیید قرار گرفت گفت : شهرستان انار می تواند در جایگزینی نیروهای کار اتباع خارجی و جذب سرمایه های مردمی در حوزه های اولویت دار اشتغال این شهرستان نقش مهمی را در زمینه اشتغال زایی ایفا نماید .

اسماعیلی در سفر به شهرستان انار از چند طرح اشتغال زا نیز بازدید کرد .

 

 

خبر در حال تکمیل است ….

تهیه و تنظیم : طهماسبی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه