رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۹
  • کد خبر : ۱۳۰۴
  • مشاهده :125 views
در راستای حمایت از کالای ایرانی رقم خورد :

طرح ملی ” ایران یار” از واحد های تولیدی شهرستان زرند کلید خورد + تصاویر

با توجه به اینکه طرح ملی ” ایران یار ” به هماهنگی نهادهای مردمی و ارگان های دولتی برای شناخت هرچه بهتر محصولات ایرانی و سازه های دست کارگران ایرانی در حال اجراست شهرستان زرند پیشگام اجرای این طرح در مدارس گردیده است . به گزارش” کارگران کرمان “در چند روز گذشته ۲ گروه از […]

با توجه به اینکه طرح ملی ” ایران یار ” به هماهنگی نهادهای مردمی و ارگان های دولتی برای شناخت هرچه بهتر محصولات ایرانی و سازه های دست کارگران ایرانی در حال اجراست شهرستان زرند پیشگام اجرای این طرح در مدارس گردیده است .

به گزارش” کارگران کرمان “در چند روز گذشته ۲ گروه از دانش آموزان مدارس دبیرستان دور دوم پسرانه و دخترانه بازدید علمی تعداد ۳۵ نفر از دانش آموزان مدرسه دخترانه تیزهوشان فرزانگان و بازدید علمی تعداد ۱۷ نفر از دانش آموزان مدرسه پسرانه تیزهوشان علامه حلی از کارخانه واگن سازی زرند صورت گرفت که طی این بازدید  مدیر عامل این گروه صنعتی  از فراز و نشیب های این صنعت برای دانش آموزان سخن راند و به دستاوردهای این واحد صنعتی اشاراتی کرد .

قابل ذکر است این اقدامات در راستای اجرای طرح ایران یار می باشد که این طرح سه مرحله دارد اول بازدید دانش اموزان از کارخانجات دوم سخنرانی تولیدگران در مدارس وسوم مراسم تجلیل از” ۴۰ انشابرتر”  دانش اموزی به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب در روز ۲۹ بهمن می باشد .

هدف طرح ایرانیار اشنایی نسل چهارم انقلاب با مصرف کالای ایرانی وفرهنگ سازی ونهادینه سازی این مهم وتلاش در جهت تحقق شعار سال می باشد.

در ادامه اجرای این طرح مدیر عامل نیروگاه سیکل ترکیبی زرند نیز با حضور د رجمع دانش آموزان مدرسه دخترانه    به ویژگی ها ی تولید در این بخش اشاره و داشن آموزان را نسبت به این تولید ملی آگاه ساخت .

در راستای طرح ایران یار و حمایت از کالا و تولیدات ایرانی ، نماینده ولی فقیه در شهرستان زرند نیز با گروهی از نهادهای حامی طرح ایران یاز از نیروگاه برق این شهرستان بازدید به عمل آورد .

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه