رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۴
  • کد خبر : ۱۳۵۰
  • مشاهده :26 views
بیانیه بسیج کارگری در آستانه حماسه 9 دی :

حوادث ۸۸ نشان داد ؛بزرگترین مدافع جمهوریت نظام، ولایت فقیه است

یکی از درس ها و عبرت های بزرگ حوادث سال ۸۸ این بود که ملت به این مهم پی برد که بزرگترین مدافع جمهوریت نظام، ولایت فقیه است و اگر این مهم نبود تدبیر ولایت امر، به عدم تمکین خواسته فتنه گران بر ابطال انتخابات، امروز خبری از جمهوریت نظام نبود. به گزارش ” راه آرمان […]

یکی از درس ها و عبرت های بزرگ حوادث سال ۸۸ این بود که ملت به این مهم پی برد که بزرگترین مدافع جمهوریت نظام، ولایت فقیه است و اگر این مهم نبود تدبیر ولایت امر، به عدم تمکین خواسته فتنه گران بر ابطال انتخابات، امروز خبری از جمهوریت نظام نبود.


به گزارش ” راه آرمان “ حسین باقری فرمانده بسیج کارگری استان کرمان  در آستانه حماسه ۹ دی بیانیه ایی از سوی ای مجمع منتشر کرد که متن آن به شرح ذیل است .

بسم الله الرحمن الرحیم

ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

حماسه ۹دی یادآور بصیرت انقلابی ملت ایران است آن هم درمقابل افرادی که از درون نظام قصد براندازی نظام را داشتند و به فرمایش رهبر معظم انقلاب یکی از گناهان آن ها این بود که دشمن را امیدوار کردند، حماسه ۹دی نشان داد که همواره بیداری و هوشیاری ملت در تمامی مقاطع باطل کننده نقشه های شوم دشمنان داخلی و خارجی است، یکی از درس ها و عبرت های بزرگ حوادث سال ۸۸ این بود که ملت به این مهم پی برد که بزرگترین مدافع جمهوریت نظام، ولایت فقیه است و اگر این مهم نبود تدبیر ولایت امر، به عدم تمکین خواسته فتنه گران بر ابطال انتخابات، امروز خبری از جمهوریت نظام نبود.

نهم دی ماه سال ۸۸ به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان دادند که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان متوقف کند.

نهم دیماه سال ۱۳۸۸ یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی ایران برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی و برخورد با فریب خوردگان پست فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء علیه السلام بودند که به رغم خواسته و تصور دشمنان، بر همه خواسته های دشمن مهر باطل زدند.

با گذشت ۹ سال از فتنه ۸۸ و حماسه بزرگ ۹ دي، بازخواني درس ها و عبرت هاي اين رخدادهاي مهم و تأثير گذار در روند تکاملي انقلاب و پيش روندگي افتخار آميز ملت ايران همچنان يکي از ضرورت هاي انکار ناپذيري به شمار مي رود که در صورت غفلت از آن بايستي در انتظار پديد آمدن توطئه ها و فتنه هاي پيچيده تر عليه نظام و ميهن اسلامي بود.

مردم در ۹ دی ماه سال ۸۸ در یک حضور به یادماندنی خواسته و اعتقادات خود را یکبار دیگر بیان کردند و از یک امتحان بسیار دشوار سربلندانه بیرون آمدند اما باید دانست که دشمنان نظام و انقلاب لحظه‌ای دست از دشمنی برنخواهند داشت و باید با بصیرت و درک حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری، راه را همچون گذشته گم نکنیم  و به پیش برویم.

با توجه به اینکه یکی از بزرگترین دشمنی های کنونی  استکبار جهانی جنگ اقتصادی و تلاش برای ایجاد فتنه اقتصادی در کشور است همه ما باید در سالی که مقام معظم رهبری آن را با عنوان سال حمایت از  کالای داخلی نامگذاری نموده اند با تبعیت از این دستور مهم سعی کنیم که هرگونه که می توانیم به تحقق این امر مهم کمک نماییم.

جامعه کارگری و کارخانجات استان کرمان به همراه دیگر اقشار بصیر ، فهیم و انقلابی ان شاءالله در تجمع ۹دی در این روز حضور گسترده خواهند داشت و از فتنه گران و حامیان آن ها اعلام انزجار خواهند نمود و از کسانی که مسببان این فتنه بوده و هنوز از مردم و ملت ایران عذر خواهی نکرده اند اعلام برائت خواهد نمود .

تهیه و تنظیم : طهماسبی

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه