رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
  • کد خبر : ۱۴۵۲
  • مشاهده :47 views
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان خبر داد؛

پیوند آسمانی ۴۰ زوج کارگر برای اولین بار در کرمان

اسماعیلی گفت:برای اولین بار ترویج ازدواج کارگری با رویکرد آیین دست بوسی زوج های جوان از پدر و مادر در کرمان برگزار شد. به گزارش ” کارگران کرمان “؛رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:برای اولین بار ترویج ازدواج کارگری با رویکرد آیین […]

اسماعیلی گفت:برای اولین بار ترویج ازدواج کارگری با رویکرد آیین دست بوسی زوج های جوان از پدر و مادر در کرمان برگزار شد.

به گزارش ” کارگران کرمان “؛رضا اسماعیلی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت:برای اولین بار ترویج ازدواج کارگری با رویکرد آیین دست بوسی زوج های جوان از پدر و مادر در کرمان برگزار شد .

وی افزود :این جشن پیوند ویژه جامعه کار و تولید کرمان برای اولین بار در کشور رقم خورده است و پیام آن در ۴۰ سالگی انقلاب این است که زندگی در جریان است و جامعه تولید نه تنها برای رشد تولید و پیشرفت کشور تلاش می کند بلکه در تولید نسل ای انقلابی بعدی هم تلاش و همتی ویژه دارد .

اسماعیلی ادامه داد: در این جشن پیوند کارگران کارخانه های بارز سیمان مس سرچشمه و شهید باهنر کرمان موتور و گل گهر زندگی مشترک خود را آغاز می کنند و از هر کارخانه تعدادی زوج جوان  انتخاب شده اند که خطبه پیوند آنها توسط نماینده ومشاور استاندار کرمان خوانده می شود.

اسماعیلی اذعان کرد : انقلاب زنده و جاری است و نسل اوا و دوم انقلاب دست به دست هم دادند تا این انقلاب پایدار شود وبه چهل سالگی برسد و اکنون نسل پنجم ان این راه را ادامه خواهد داد .

وی افزود: همانگونه که جامعه کار و تولید از ابتدای انقلاب با امام راحل پیمان بستند اکنون نیز پا به رکاب مقام معطم رهبری هستند تا بتوانیم این نظام را پایدار و سر بلند حفظ کنیم و نظامی که را به جهان معرفی کنیم که در عین جمهوریت اسلامیتش نیز زبانزد است واین امر توسط جامعه تولید از ابتدای انقلاب تا کنون نشان داده شده است .

رضا اسماعیلی عنوان کرد : جشن پیوند کارگران نشانگر ان است که گرچه تمام عالم تلاش می  کند ایران اسلامی را از جریان بیاندازد و با وجود تمام مشکلاتی که در این بخش با جنگ تحمیلی اقتصادی اغاز کرده است اما انقلاب و روحیه رشد و نمو ان در این جامعه کار و تولید هم جریان دارد و از حرکت نخواهد ایستاد .

مدیر کل اداره تعاون اذعان کرد : مدیرلن و سرمایه گذاران ایرانی علی رغم اینکه می توانند جای دیگری را برای سرمایه گذاری اسان و بی  دغدغه انتخاب کنند اما پای نظام ایستاده اند و در ایران اسلامی با وجود تمام بد خواهی های دشمنان کار و تولید را ارتقا داده اند و حتی برای ترویج سنت حسنه ازدواج اسان نیز اهتمام می ورزند و پشتیبان و حامی کارگران خوو هستند .

 

انتهای پیام/م

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه