رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
  • کد خبر : ۱۴۵۹
  • مشاهده :39 views
درحاشیه جشنواره نوآوری ودستاورهای بسیج کارگری مطرح شد :

” پل خیبر” الگوی کارگران نخبه در راستای گام دوم انقلاب

حسین باقری گفت : طراحی عملیات های بزرگ ما در دوران دفاع مقدس مرهون روحیه نوع آوری رزمندگان ما بود ” پل خیبر” که به طول ۱۴ کیلومتر و طی ۱۶ روزساخته شد و اکنون از آن به عنوان شاهکار مهندسی قرن یاد می شود و بزرگترین پل شناور جهان محسوب می شود تنها با […]

حسین باقری گفت : طراحی عملیات های بزرگ ما در دوران دفاع مقدس مرهون روحیه نوع آوری رزمندگان ما بود ” پل خیبر” که به طول ۱۴ کیلومتر و طی ۱۶ روزساخته شد و اکنون از آن به عنوان شاهکار مهندسی قرن یاد می شود و بزرگترین پل شناور جهان محسوب می شود تنها با روحیه نوع آوری رزمندگان ایجاد گردید.

به گزارش”  کارگران کرمان ” حسین باقری مسئول بسیج کارگری استان کرمان در جمع نخبگان کارگری گفت : هدف از برگزاری این جشنواره ترویج روحیه نوآوری در واحد ها ی تولیدی در راستای فایق آمدن بر مشکلات با نگاه انقلابی و روحیه جهادی می باشد.
وی ادامه داد : رهبر معظم انقلاب در تعریف واژه بسیجی می فرمایند روحیه بسیجی یعنی نوآوری واخلاص ، لذا بهترین الگوی ما در جنگ اقتصادی برای غلبه کردن بر مشکلات تجربیات دوران دفاع مقدس است.
باقری اذعان کرد : طراحی عملیات های بزرگ ما در دوران دفاع مقدس مرهون روحیه نوع آوری رزمندگان ما بود ” پل خیبر” که به طول ۱۴ کیلومتر و طی ۱۶ روزساخته شد و اکنون از آن به عنوان شاهکار مهندسی قرن یاد می شود و بزرگترین پل شناور جهان محسوب می شود تنها با روحیه نوع آوری رزمندگان ایجاد گردید.
مسئول بسیح کارگری افزود : رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس همواره به فکر یافتن راه حل نو برای غلبه بر مشکلات بودند زیرا کسی حامی ایران نبود اصلاً نوع آوری و روحیه جهادی در رهبری جنگ و مسئولین و رزمندگان موج می زد .
وی در پایان به بیانات رهبر انقلاب درراستای گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: توجه و بکارگیری ظرفیت های استفاده نشده توجه به شتاب روز افزون علم و تحقق ایده ی تبدیل شدن ایران به الگوی کامل نظام پیشرفته اسلام در جهان اهم موضوعاتی است که باید به آن چنگ زد لذا تنها با روحیه جهادی و بسیجی سرعت پذیرخواهد بود.
انتهای پیام /

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه