رفتن به بالا
  • جمعه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
  • کد خبر : ۱۴۸۴
  • مشاهده :64 views
مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان خبر داد :

افزایش ۱۰ درصدی تولید ذغال سنگ با ابتکار بسیج کارگری

مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان با اشاره به بازگشت مالکیت املاک شرکت زغالسنگ به ارزش پانزده میلیارد تومان گفت :  با همت بسیج کارگری و اجرای طرح شیفت ایثار شاهد ۱۰ درصد افزایش تولید در معادن بوده ایم که همه این موفقیت ها ، به لطف خداوند و پرهیز از سیاست زدگی بوده است. به […]

مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان با اشاره به بازگشت مالکیت املاک شرکت زغالسنگ به ارزش پانزده میلیارد تومان گفت :  با همت بسیج کارگری و اجرای طرح شیفت ایثار شاهد ۱۰ درصد افزایش تولید در معادن بوده ایم که همه این موفقیت ها ، به لطف خداوند و پرهیز از سیاست زدگی بوده است.

به گزارش کارگران کرمان ؛ “مرتاض “مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرمان ضمن اشاره به تاریخچه زیان ده این شرکت گفت :  پس از سالها توانستیم از شرایط زیان ده خارج  و به سود اوری برسبم و پاداش معوقه پایان خدمت بازنشستگان را پس از چند سال بپردازیم.

مهندس مرتاض افزود: پروانه های بهره برداری شرکت زغالسنگ که باطل یا به حالت تعلیق در آمده بود،هم اکنون فعال و پنج محدوده جدید به محدوده های تحت مالکیت شرکت زغالسنگ درامده است.

وی  با اشاره به افزایش پنجاه میلیون تنی ذخایر شرکت زغالسنگ افزود : نود درصد هزینه برق و حقابه معادن که سالها در تعلیق بود پرداخت شده و هشت درصد در تولید کنستانتره  نیز افزایش داشته ایم.

مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان ادامه داد : با پیگیری های صورت گرفته، تقسیط بدهی ۵۴ میلیارد تومانی تامین اجتماعی انجام شده که تا کنون هفت ماه ان پرداخت و منجر به بخشش زیان دیرکرد سی و هشت میلیارد تومانی شده است.

مرتاض با تاکید بر به روز شدن حقوق کارکنان شرکت زغالسنگ پس از ۱۰ سال تصریح کرد: تعرفه بیمه تکمیلی کارکنان این شرکت دو برابر شده و بخش اعظم بدهی مالیاتی (۱۲۰ میلیارد تومان ) با مطالبات صندوق از دولت تهاتر و پرداخت شده است.

وی با اشاره به بازگشت مالکیت املاک شرکت زغالسنگ به ارزش پانزده میلیارد تومان افزود: با همت بسیج کارگری و اجرای طرح شیفت ایثار شاهد ۱۰ درصد افزایش تولید در معادن بوده ایم که همه این موفقیتها ، از لطف خداوند و پرهیز از سیاست زدگی بوده است.

مدیرعامل شرکت زغالسنگ با اشاره به هدف گزاری سال ۹۸ این شرکت در افزایش سی درصدی تولید و فراهم نمودن اشتغال چهارصدنفری در شمال استان کرمان خاطر نشان کرد :افزایش دو مرحله ای قیمت زغالسنگ در سال۹۷ و متصل کردن قیمت ان به شمش فولاد از دیگر موفقیتهای این شرکت در سال جاری بوده است.

تهیه و تنظیم : ط.ل

انتهای پیام /

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه