رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  • کد خبر : ۱۵۰۱
  • مشاهده :67 views
بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان :

ارسال کمک های نقدی ۱۶۰ میلیون تومانی کرمانی ها به استان های سیل زده

حجت الله پاداش گفت : تا کنون یک تریلی شامل اقلام مختلف برای مردم استان گلستان اعزام داشته ایم و قریب ۱۶۰ میلیون تومان کمک نقدی برای کلیه استان های سیل زده جمع آوری کرده ایم  . به گزارش” کارگران کرمان “حجت الله پاداش رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه […]

حجت الله پاداش گفت : تا کنون یک تریلی شامل اقلام مختلف برای مردم استان گلستان اعزام داشته ایم و قریب ۱۶۰ میلیون تومان کمک نقدی برای کلیه استان های سیل زده جمع آوری کرده ایم  .

به گزارش” کارگران کرمان “حجت الله پاداش رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان در رابطه با کمک به مناطق سیل زده در کشور اظهار داشت : استان کرمان با توجه به مسافتی که با استان های سیل زده در کشور دارد تا کنون معین هیچ استانی نبوده است و دستور خاصی از طرف فرماندهی کل جهت اعزام نیرو و برنامه ها در این خصوص صورت نگرفته است .

وی گفت : وقوع سیل های اخیر در استان های کشور دل همه جهادگران ، فرماندهان و مسئولین نواحی در سطح استان را به درد آورد و همگی جهت کمک رسانی اقلام نقدی و غیر نقدی اقدام کرده اند  .

مسول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان خاطر نشان کرد : با تدابیر صورت گرفته و نظر مساعد بسیج سازندگی کشور در حوزه اعزام گروه های جهادی در روز پانزدهم فروردین ماه یک گروه جهادی ۱۰۰ نفره به منطقه لرستان اعزام داشته ایم .

پاداش توضیح داد : قریب ۱۳  دستگاه کف کش و حدود ۴۰ ابزار مورد نیاز سیل زدگان همراه این گروه جهادی اعزام داشته ایم و این گروه جهادی به صورت مجهز به استان لرستان اعزام شده است .

وی با بیان این که همراه این گروه جهادی یک ماشین نفربر ۹۱۱ نیز اعزام شده است ، ابراز داشت : اقلام خوراکی شامل کنسروجات ، آب معدنی ، روغن ، لباس گرم ، خرما و برنج مورد نیاز سیل زدگان تهیه شده است .

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد : تا کنون ۷ ماشین سنگین شامل ۲ اتوبوس ، ۱ کمپرسی و ۴ ماشین نفربر ۹۱۱ به همت لشکر۴۱  و سپاه ثارالله  به دو استان خوزستان و لرستان اعزام داشته ایم.

پاداش تشریح کرد : هم اکنون گروه های جهادی ، خیرین مردمی و فرماندهان سپاه شهرستانی برای اعزام آماده هستند و این اعزام ها به صورت خودجوش صورت گرفته است .

وی ضمن تشکر از فرماندهان نواحی ، بسیجیان و مردم استان که تا کنون کمک های خوبی انجام داده اند ؛ افزود : تا کنون یک تریلی شامل اقلام مختلف برای مردم استان گلستان اعزام داشته ایم و قریب ۱۶۰ میلیون تومان کمک نقدی برای کلیه استان های سیل زده جمع آوری کرده ایم  .

رئیس بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان در پایان گفت: مردم ولایت مدار و فهیم استان کرمان در این موضوع سربلند هستند و کمک های خوبی در مجموعه سپاه و بسیج انجام می دهند و امیدواریم بتوانیم این امانت ها را به دست مردم سیل زده در منطقه برسانیم و هرچه زودتر با کمک رسانی به دولت مردم را از زیر بار فشار در اوایل سال ۹۸ خارج کنیم .

انتهای پیام/ش

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه