رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
  • کد خبر : ۱۵۵۴
  • مشاهده :49 views
مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس:

سالانه ۶۰ هزار تن طناب فولادی تولید می شود

مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس گفت : سالانه ۶۰ هزار تن طناب فولادی تولید می شود . به گزارش ” کارگران کرمان ” ؛ رحیم نژاد مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از صنایع داخلی استان اظهار داشت : کل ظرفیت تولید کارخانه ۶۰ هزار تن در سال می […]

مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس گفت : سالانه ۶۰ هزار تن طناب فولادی تولید می شود .

به گزارش ” کارگران کرمان ” ؛ رحیم نژاد مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از صنایع داخلی استان اظهار داشت : کل ظرفیت تولید کارخانه ۶۰ هزار تن در سال می باشد.

وی گفت : ما علاوه بر تولیدات خط یک و خط دو خود محصولات دیگری هم خواهیم داشت که ماشین های لانچر هستند که در حقیقت استرند طناب های فولادی را تولید خواهند کرد و در خط سوم نصب و راه اندازی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس خاطر نشان کرد : طناب فولادی محصول نهایی شرکت ماست که به آن ماشین های کلوزر گفته می شود ؛ در مجموع حدود ۶۰ هزار تن در سال محصول تولید می شود.

رحیم نژاد افزود : زمین شرکت ۲۱ هکتار است که علاوه بر این ساختمان یک سالن تولید دیگری هم دارد که قبل از ورود مواد اولیه تمام مواد تمیز کاری می شود و این ساختمان حدود ۲ هزار متر مربع مساحت دارد.

وی تشریح کرد : این پروژه حدود ۶۰ درصد از نظر سرمایه گذاری و کارهای عمرانی پیشرفت داشته است و راه اندازی آن اوایل شهریور ماه پیش بینی شده است.

مدیر عامل شرکت صنایع مفتول بکسل پاس ادامه داد : حدود ۵۰ درصد ماشین آلات از کشورهای معتبری مثل ایتالیا ، آلمان و آفریقای جنوبی فراهم شده است و حدود ۴۰۰  نفر اشتغال زایی دارد و امیدواریم در آینده نزدیک صادرات نیز داشته باشیم .

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه