رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
  • کد خبر : ۱۶۱۱
  • مشاهده :41 views
جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان ؛

باید حق معترضین را دید /حفظ جایگاه معترضین محق، ضروری است

علی مطهری گفت :در جامعه کار و تولید باید جایگاه کارگران شناخته شود و به حق آنان پرداخته شود نه اینکه به محض اعتراض برای ساکت نمودن صدایش او را از جایگاهش جدا کنند و او را سر خورده سازند و روحیه مطالبه گری را از وی صلب کنند . به گزارش ” کارگران کرمان […]


علی مطهری گفت :در جامعه کار و تولید باید جایگاه کارگران شناخته شود و به حق آنان پرداخته شود نه اینکه به محض اعتراض برای ساکت نمودن صدایش او را از جایگاهش جدا کنند و او را سر خورده سازند و روحیه مطالبه گری را از وی صلب کنند .

به گزارش ” کارگران کرمان “ سردار محمد مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله کرمان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید بسیج کارگری استان اذعان کرد : حضرت علی (ع ) در جایگاه مدیر و مدبر یک حکومت اسلامی حق محقین خود را شبانه بدون حتی کوچکترین چشم داشت به آنان عطا می کرد .

وی ادامه داد : در خطبه ۱۳۱ نهج البلاغه حضرت علی علیه السلام مردمان کوفه را همچون بزغاله هایی میدیدند که در مقابل غرش شیر رمیده و فراری هستند و از اینکه دین را بپدیرند و خاشعانه به آن عمل کنند ترسیده و فراری هستند .

مطهری افزود : در ادامه همین خطبه بیان شده است که ؛ رشوه خوار در هر جایگاهی نمی تواند درست قضاوت کند و حق مردم را به حق بستاند لذا این مدیران هستند که با پاک دستی می توانند در همه موارد احقاق حق نمایند و کشور اسلامی را در راستای عدالت اصیل اسلامی حرکت دهند .

جانشین سپاه ثارالله کرمان ابراز کرد : در جامعه کار و تولید باید جایگاه کارگران شناخته شود و به حق آنان پرداخته شود نه اینکه به محض اعتراض برای ساکت نمودن صدایش او را از جایگاهش جدا کنند و او را سر خورده سازند و روحیه مطالبه گری را از وی صلب کنند .

وی در پایان خاطر نشان کرد : نگاه بسیج کارگری نیز همین نگاه تکریمانه است زیرا افرادی که د راین مسند قرار می گیرند ابتدائا در دین مداری توجیه می شوند و بعد برای خدمت کمر همت می بندند تا با رعایت موازین اسلامی جامعه را به تحرک در آورند و این امر سبب افزایش تولید خواهد شد و کارایی و راندمان نظام بالا خواهد رفت تا به حول قوه الهی در جنگ اقتصادی پرچم کشور ایران اسلامی بر افراشته تر از قبل گردد .

انتهای پیام /ط

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه