رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۸
  • کد خبر : ۱۶۵۴
  • مشاهده :9 views
در دیدار وزیر کار و نماینده مردم کرمان و راور درخواست شد؛

حقوق بازنشستگان با شاغلان همطراز نیست

زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از عملکرد صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد در خصوص وضعیت درمانی و خدمات بیمه ای این افراد اظهار ناخرسندی کرد. به گزارش” کارگران کرمان ” زاهدی از شریعتمداری خواست جهت جلوگیری از تضییع حق بازنشستگان برای پرداخت ما به التفاوت افزایش حقوق از […]

زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد شدید از عملکرد صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد در خصوص وضعیت درمانی و خدمات بیمه ای این افراد اظهار ناخرسندی کرد.

به گزارش” کارگران کرمان ” زاهدی از شریعتمداری خواست جهت جلوگیری از تضییع حق بازنشستگان برای پرداخت ما به التفاوت افزایش حقوق از سال ۱۳۹۱ تاکنون اقدامات لازم را بعمل آورند و نسبت به عدم همطرازی حقوق و مزایای بازنشستگان و شاغلان ذوب آهن گلایه شدید داشت و از وزیر کار درخواست کرد ، هیات کارشناسی جهت بررسی این موضوع تعیین نمایند تا حقی از این عزیزان تضییع نگردد.

دکتر شریعتمداری وزیر کار، تعاون و امور اجتماعی با تقدیر از تلاش های دکتر زاهدی جهت پیگیری مشکلات بازنشستگان فولاد و ذوب آهن، دستورات اقدامات لازم جهت رفع مشکلات را در دستور کار قرار دادند و مقرر گردید طی چند روز آینده مشکلات بیمه ای بازنشستگان مرتفع گردد و شرکت پشتیبانی خدمات بیمه ای (بیمه گذار) معتبر و توانمندی جایگزین بیمه گذار گردد و در جهت ارتقاء مناسب و پوشش خدمات درمانی و بیمارستانی اقدامات لازم را بعمل آورند.

همچنین براساس در خواست دکتر زاهدی و دستور وزیر محترم کار طی چند روز آتی معاون معاون محترم وزیر و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری به کرمان سفر داشته و در جهت بررسی میدانی مشکلات بازنشستگان نشست هایی با کارکنان و همچنین بازنشستگان جلساتی تشکیل گردد.

همچنین مقرر گردید پس از نشست های معاون وزیر و مدیرعامل صندوق بازنشستگی در کرمان در تیرماه وزیر محترم کار جهت جمع بندی نهایی به کرمان سفری داشته باشند.

قابل توجه است در این دیدار اعلام شد که با پیگیری های صورت گرفته و با سرمایه گذاری یکصد میلیارد تومانی صندوق بازنشستگی فولاد دو معدن ذغال سنگ در کرمان آماده بهره برداری گردیدند و در تیرماه سال جاری با حضور وزیر آغاز به کار نمایند.

لازم به ذکر است با آغاز بهره برداری از معادن نامبرده چهارصد نفر بصورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه