رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۱۶۶۲
  • مشاهده :36 views
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد؛

تسریع در آغاز عملیات اجرای پروژه لاستیک راور

پورابراهیمی گفت :بررسی های اولیه در مورد  طرح لاستیک بارز در راور  به  منابعی  نیاز دارد و از سقف مجوزهای استانی بالاتر است لازم است که از طریق نماینده مردم در مجلس این موضوع به صورت ویژه از تهران پیگیری شود. به گزارش ” کارگران کرمان “ نشست مشترک دکتر پورابراهیمی با سرپرست بانک ملی […]

پورابراهیمی گفت :بررسی های اولیه در مورد  طرح لاستیک بارز در راور  به  منابعی  نیاز دارد و از سقف مجوزهای استانی بالاتر است لازم است که از طریق نماینده مردم در مجلس این موضوع به صورت ویژه از تهران پیگیری شود.

به گزارش ” کارگران کرمان “ نشست مشترک دکتر پورابراهیمی با سرپرست بانک ملی استان کرمان، فرماندار راور، عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی کرمان و نماینده سرمایه گذار در خصوص پروژه لاستیک شهرستان راور برگزار گردید.

در این نشست آخرین وضعیت موضوع تامین مالی پروژه لاستیک راور مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به ارائه طرح و توضیحات ارائه شده در جلسه مقرر شد با تسریع زمانی، کار بررسی پروژه مذکور در کرمان انجام شود.

محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با توجه به لزوم طرح های توسعه در شهرستان راور از بانک ملی درخواست کرد به صورت ویژه پروژه لاستیک این شهرستان مدنظر باشد و برای حل مشکل اشتغال و رفع محرومیت های شهرستان راور سریعتر عملیاتی شود.

وی افزود: این پروژه از توجیه بسیار خوب و بالایی برخوردار است و با توجه به تغییر نرخ ارز و افزایش بسیار بالای قیمت لاستیکهای ماشین های صنعتی و لزوم استفاده از ظرفیت های تولید داخل، میتواند انتفاع خوبی برای سرمایه گذار و ایجاد اشتغال داشته باشد.

فرماندار راور نیز در این نشست با تشکر از پیگیری های پورابراهیمی عنوان کرد: تمام توان خودمان را برای همکاری با سرمایه گذار جهت تسریع در آغاز عملیات اجرای پروژه لاستیک راور به کار خواهیم گرفت.

کاربخش عضو هیئت رئیسه اتاق بازگانی کرمان نیز بیان کرد: ما هم در کمک به ظرفیت سرمایه گذاری و همکاری برای ایجاد این پروژه در راور تلاش می کنیم.

مدیرعامل بانک ملی استان کرمان اذعان داشت: بررسی های اولیه در مورد این طرح انجام شده و با توجه به حجم منابعی که نیاز دارد و از سقف مجوزهای استانی بالاتر است لازم است که از طریق نماینده مردم در مجلس این موضوع به صورت ویژه از تهران پیگیری شود.

به گزارش راه آرمان، در این جلسه مقرر شد طی یک هفته آینده مدارک و اطلاعات پروژه در بانک ملی کرمان تکمیل شود و با نظر و ارزیابی مثبت برای اخذ مجوز جهت پرداخت تسهیلات به تهران ارسال گردد.

پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز توافق کرد موضوعات مربوط به پیگیری تهران با بانک ملی را در دستور کار قرار دهد و با تسریع زمانی اقدامات لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه