• تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 نوامبر 2023 - 15:12
  • کد خبر : 18558
  • چاپ خبر

تداوم پویش مردمی «نه به سلاح غیرمجاز» در استان كرمان

به گزارش کارگران کرمان:دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم در مصاحبه اي  از تحویل 73قبضه سلاح جنگی در این شهرستان توسط سران طوایف و متنفذین محلی به دستگاه های امنیتی خبر داد . بهنام جعفری زاده افزود :در راستای پویش مردمی “نه به سلاح غیرمجاز ” طی دو روز گذشته تعداد 73قبضه سلاح جنگی شامل آرپی

به گزارش کارگران کرمان:دادستان عمومی وانقلاب شهرستان بم در مصاحبه اي  از تحویل 73قبضه سلاح جنگی در این شهرستان توسط سران طوایف و متنفذین محلی به دستگاه های امنیتی خبر داد .

بهنام جعفری زاده افزود :در راستای پویش مردمی “نه به سلاح غیرمجاز ” طی دو روز گذشته تعداد 73قبضه سلاح جنگی شامل آرپی جی، کلاشینکف و کلت کمری تحویل اداره اطلاعات شهرستان بم شده است.

این مقام قضایی به انعقاد میثاق نامه عدالت و امنیت پایدار که از سوی دستگاه قضایی استان و با همکاری  سران طوایف ،ریش سفیدان و متنفذین محلی اجرایی شده است اشاره کرد و افزود:این طرح ابتکاری از چندین سال قبل در دادگستری های استان و شهرستان ها آغاز شده است و اثرات خوبی در جهت ایجاد امنیت پایدار در منطقه داشته است.

دادستان بم در پایان ضمن تشکر از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان به نقش مردم در پیشگیری از وقوع جرائم نیز اشاره کرد و گفت:مشارکت فعال مردم در موضوعات مختلف اجتماعی می تواند نقش برجسته ای در کاهش آسیب اجتماعی داشته باشد.

لینک کوتاه

برچسب ها