• تاریخ انتشار : دوشنبه 15 می 2023 - 15:58
  • کد خبر : 17407
  • چاپ خبر

حضور داور کرمانی در مسابقات سی‌گیمز

به گزارش کارگذان کرمان:سی و دومین دوره بازی‌های جنوب شرقی آسیا به میزبانی شهر پنوم دهکده المپیک کشور کامبوج در حالی برگزار می‌شود که ناصر نصیری، رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکوآسیا)، بنیان‌گذار و رئیس انجمن کیک بوکسینگ ایران (واکوایران)، مدیریت اجرایی مسابقات کیک بوکسینگ بازی‌های جنوب‌شرقی آسیا (سی‌گیمز) را به عهده دارد. گفتنی است

به گزارش کارگذان کرمان:سی و دومین دوره بازی‌های جنوب شرقی آسیا به میزبانی شهر پنوم دهکده المپیک کشور کامبوج در حالی برگزار می‌شود که ناصر نصیری، رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکوآسیا)، بنیان‌گذار و رئیس انجمن کیک بوکسینگ ایران (واکوایران)، مدیریت اجرایی مسابقات کیک بوکسینگ بازی‌های جنوب‌شرقی آسیا (سی‌گیمز) را به عهده دارد.

گفتنی است در کنار ناصر نصیری، برخی از اعضای انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران، حسنی رئیس کمیته پزشکی و آنتی دوپینگ، مهرداد خوش سلوک ریس کمیته مربیان و آرمین یگانه به عنوان سر داور از اعضای کمیته داوران و کمیته ITO و عبدالرضا رسولی به عنوان داور کنفدراسیون آسیا و از اعضای ITO کیک بوکسینگ آسیا( واکوآسیا) در این رویدادهای المپیکی حضور دارند.

افتخار بزرگ و عظیمی برای ورزش کشور جمهوری اسلامی ایران در حالی رقم می‌خورد که اقتدار و قدرت ایران و ایرانی در رویدادهای مذکور که در جنوب‌شرقی آسیا برگزار می‌شود از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه

برچسب ها