• تاریخ انتشار : یکشنبه 19 نوامبر 2023 - 15:29
  • کد خبر : 18536
  • چاپ خبر

مس شهربابک قهرمان والیبال نشسته جهان شد

به گزارش کارگران کرمان: تیم والیبال نشسته مس شهربابک میزبان مسابقات را از پیش رو برداشت و به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت.   شاگردان هادی رضایی در سه ست پیاپی موفق شدند تیم مصر را از پیش رو برداشته و عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کاپ جهان و باشگاه‌ها را از آن خود کنند.   در

به گزارش کارگران کرمان: تیم والیبال نشسته مس شهربابک میزبان مسابقات را از پیش رو برداشت و به عنوان قهرمانی مسابقات دست یافت.

 

شاگردان هادی رضایی در سه ست پیاپی موفق شدند تیم مصر را از پیش رو برداشته و عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کاپ جهان و باشگاه‌ها را از آن خود کنند.

 

در دیدار فینال تیم والیبال نشسته مس شهربابک برابر مصر میزبان مسابقات قرار گرفت، در ست اول این دیدار مس شهربابک موفق شد با نتیجه ۲۵-۲۱ به برتری دست یابد. در ست دوم نیز شاگردان هادی رضایی مقابل حریف به پیروزی ۲۵_۱۹ رسیدند.

 

در ست پایانی تیم مس شهربابک با پیروزی ۲۵-۱۷ به برتری برابر حریف خود دست یافت و به مدال طلا و عنوان قهرمانی این رقابت‌ها رسید.

 

گفتنی است در پایان این مسابقات میثم علیپور به عنوان بهترین سرویس‌زن و داود علیپوریان به عنوان بهترین پاسور و کاملترین بازیکن این مسابقات انتخاب شدند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه

برچسب ها